Nový Zéland z Evropy za 15953 Kč
13.9.2015

Nový Zéland z Evropy

O této nabídce

Nový Zéland je vysněným místem k dovolené pro většinu z nás, ale bohužel cena letenek sem jen velmi zřídka klesne pod 20 tis. Kč. Velkou výjimkou z tohoto pravidla je aktuální nabídka Air China, která prodává letenky z Ženevy (GVA) do Aucklandu (AKL) s návratem do Londýna (LHR) za 15953 Kč. Jak Ženeva, tak také Londýn jsou přitom z ČR velmi dobře dostupné.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: KALENDÁŘ TERMÍNŮ (březen – červen 2016)
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg

Další možnosti

[/highlightbg]

Jak do Ženevy

Do Ženevy se nejlevněji dostanete z Prahy se společností Swiss Air. Cena jednosměrných letenek je potom často i okolo 800 – 1000 Kč.

Jak z Londýna

Jednosměrná letenka přímo z letiště Heathrow by vás vyšla dost draho, proto doporučujeme přesunout se s easybusem na letiště do Lutonu / Standstedu a odsud pokračovat do ČR s Wizzairem nebo Ryanairem. Cena jednosměrných letenek mezi Londýnem a Prahou začíná na 500 Kč za os.

Ubytování

Ubytování na kdykoliv na NZ můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu, nebo přes srovnávač Trivago.

Cestování po Novém Zélandu

Nejlevnější cestování po Novém Zélandu pořídíte s Manabusem, novozélandským bratrem nám velmi známého Polskibusu. Cena jízdenek po celém NZ začíná už na 1 $.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)