Nový Zéland po celý rok za 22326 Kč
13.6.2015

Nový Zéland po celý rok

O této nabídce

V posledních měsících se nám množí dotazy na letenky na Nový Zéland, takže plníme svůj slib a tady je máte. Díky nabídce Austrianu a Air New Zealand si nyní můžete zaletět z Prahy (PRG) do Aucklandu (AKL) v zemi Pána prstenů za moc hezkých 22326 Kč. Většině z Vás jistě nebude vadit ani to, že se cestou zpátky budete moci díky celodennímu přestupu zastavit na sushi v Tokiu.

Velkou výhodou tohoto tarifu je i to, že není nijak omezena délka pobytu, takže za stejnou cenu můžete zůstat na Zélandu dva týdny nebo klidně i od srpna do května příštího roku, tedy pro pobyty o délce až 9 měsíců.

Podmínky tarifu

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 23 kg
  • Maximální doba pobytu: bez omezení

Víza

Pro pobyty o maximální délce 3 měsíců nepotřebují čeští občané vízum.

Ubytování

Ubytování v hostelu v samém centru Aucklandu ve dvoulůžkovém pokoji pořídíte za zhruba 650 Kč / os. a noc. Během Vašeho putování po Novém Zélandu si můžete všude pohodlně rezervovat ubytování přes stránky Bookingu nebo srovnávač Trivago.

Půjčení automobilu

Ideálním dopravním prostředkem je pronájem automobilu přímo na letišti, kde vůz můžete rovněž pohodlně vrátit. Rezervace je nejvýhodnější tak dva měsíce předem, mrkněte na tento porovnávač.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)