Nový Zéland (normální & šílená varinta) od 22690Kč!
1.10.2015

Nový Zéland (normální & šílená varinta)

O této nabídce

Jako každý den bychom Vám i dneska nabídli supernabídku, pohodlné letenky z Prahy (PRG) do Aucklandu (AKL) za 22690 Kč pohodlně z Prahy se 2 přestupy ve Vídni a Tokiu, bágl 23kilogramů v ceně, KALENDÁŘ TERMÍNŮ ZDE. My Vám ale chceme dát NĚCO EXTRA! Atény, Moskva, Peking, Auckland, Melbourne, Singapore, Vídeň! 7 měst, 7 zemí, 8 letů , 3 aerolinky! Vše za cenu 22783 Kč! Tak se tomu pojďme podívat na zub!

Normální varianta

  • termíny březen – srpen 2016, KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • v ceně zavazadlo do 23kg
  • cestou přestup ve Vídni a Tokiu

NENormální varianta

  • Cesta začíná v Praze na letišti Václava Havla, celková částka přibližně 22783Kč
  • První let bude s Aegean Airlines s nocí v Athénách Praha – Athény (ATH) – Moskva (DMO) Poté přejezd na hlavní letště Šeremetěvo, —–REZERVACE——…(Případně lze přímý let Praha – Moskva (SVO)—–REZERVACE—–, Smartwings 15kg kufr, ČSA 23kg)

[singlepic id=726 w=576 h=432 float=center]

NEBO

[singlepic id=730 w=576 h=432 float=center]

  • Další lety budou již kostrou Vaší letenky a to Moskva (SVO) – Peking (BEJ) – Auckland (AKL) ; Singapore (SIN) – Peking (BEJ) – Vídeň (VIE), 2ks 23kg zavazadlo zdarma, —–REZERVACE—–

[singlepic id=729 w=576 h=432 float=center]

  • Z Aucklandu se do Singapuru dostanete s přestupem v Melbourne (doporučujeme sedět u okénka) s —–Jet Starem—– za 230$ (za 260$ se zavazadlem v ceně)

[singlepic id=727 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

Pokud se odvážíte na naší divokou cestu, hotely můžete vybírat na Booking či Agodě. Špatná volba nemusí být ani portál Airbnb, kde máte díky registraci přes tento odkaz slevu!

V Aucklandu bychom doporučovali například tento hotel, každopádně pokud tam budete, CESTUJTE! Ideálně pronajatým autem z této autopůjčovny.


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Karel

Nebylo by nějaké navazující spojení do Hobartu (Tasmánie)? Nebo byli byste schopni najít let do Hobartu (zpáteční,2 dospělí) v termínu únor až duben, délka pobytu v Hobartu 30 až 45 dnů?

Dino

Pokud u té šílené varianty budu měnit letiště (Moskva), tak budu potřebovat víza!

Bob

ano, cena cca 2500 Kč, přes agenturu i více

milan

Ja som kúpil tú NEnormálnu teraz to ľutujem. Nedá sa to zrušiť?

Dino

Proč to rušit? Stejně to nejde. Pokud to vezmme z PRG příma na SVO, tak víza nepotřebuješ (pokud nebudeš chtít opustit letiště). Jinak je to slušný challenge, jdi do toho.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)