Nový Zéland (normální & šílená varinta) od 22690Kč!
1.10.2015

Nový Zéland (normální & šílená varinta)

O této nabídce

Jako každý den bychom Vám i dneska nabídli supernabídku, pohodlné letenky z Prahy (PRG) do Aucklandu (AKL) za 22690 Kč pohodlně z Prahy se 2 přestupy ve Vídni a Tokiu, bágl 23kilogramů v ceně, KALENDÁŘ TERMÍNŮ ZDE. My Vám ale chceme dát NĚCO EXTRA! Atény, Moskva, Peking, Auckland, Melbourne, Singapore, Vídeň! 7 měst, 7 zemí, 8 letů , 3 aerolinky! Vše za cenu 22783 Kč! Tak se tomu pojďme podívat na zub!

Normální varianta

  • termíny březen – srpen 2016, KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • v ceně zavazadlo do 23kg
  • cestou přestup ve Vídni a Tokiu

NENormální varianta

  • Cesta začíná v Praze na letišti Václava Havla, celková částka přibližně 22783Kč
  • První let bude s Aegean Airlines s nocí v Athénách Praha – Athény (ATH) – Moskva (DMO) Poté přejezd na hlavní letště Šeremetěvo, —–REZERVACE——…(Případně lze přímý let Praha – Moskva (SVO)—–REZERVACE—–, Smartwings 15kg kufr, ČSA 23kg)

[singlepic id=726 w=576 h=432 float=center]

NEBO

[singlepic id=730 w=576 h=432 float=center]

  • Další lety budou již kostrou Vaší letenky a to Moskva (SVO) – Peking (BEJ) – Auckland (AKL) ; Singapore (SIN) – Peking (BEJ) – Vídeň (VIE), 2ks 23kg zavazadlo zdarma, —–REZERVACE—–

[singlepic id=729 w=576 h=432 float=center]

  • Z Aucklandu se do Singapuru dostanete s přestupem v Melbourne (doporučujeme sedět u okénka) s —–Jet Starem—– za 230$ (za 260$ se zavazadlem v ceně)

[singlepic id=727 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

Pokud se odvážíte na naší divokou cestu, hotely můžete vybírat na Booking či Agodě. Špatná volba nemusí být ani portál Airbnb, kde máte díky registraci přes tento odkaz slevu!

V Aucklandu bychom doporučovali například tento hotel, každopádně pokud tam budete, CESTUJTE! Ideálně pronajatým autem z této autopůjčovny.


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)