Nový Zéland – Christchurch z Osla a Berlína od 14 461 Kč
5.10.2018

Nový Zéland - Christchurch z Osla a Berlína

14461

O této nabídce

Nečekejte na nic a vyrazte na druhý konec světa a to hned příští měsíc. Letenky do Christchurch (hlavního města jižního ostrova Nového Zélandu) z Osla vás přijdou na 14 461 Kč (přískok do Osla za 2 100 Kč), z Berlína pak na 15 309 Kč. Letenky jsou na listopad, což je naprosto ideální doba na návštěvu Nového Zélandu. Na ostrově se láme jaro na léto, ale ještě tu v této době není tolik turistů, takže některá místa budete mít jen pro sebe.

Kdo chce, může samozřejmě navštívit oba ostrovy, ale osobně bychom doporučili zůstat jen na jižním a užít si tak dosyta krásy, co tento jižní ostrova nabízí. Začít můžete v Christchurch, poté se přesunout přes Banks Peninsula, Moeraki Boulders až do Dunedina a odtud přes vnitrozemí na západní pobřeží až k Milford Sound, jednomu z nejfotogeničtějších míst na jižním ostrově. Dále pak pokračujte přes vnitrozemí a Queenstown, kolem nejvyšší hory Mt. Cook, kolem velkých ledovcových jezer (Wanaka, Wakatipo apod.) až k ledovcům Franz Josef a Fox Glacier. A poté se můžete přes Hokitiku a národní park Abela Tasmana na severu vrátit zpět do Christchurch. A je to čtrnáctidenní okružka jak vyšitá. Pokud budete mít více času, tím lépe.

Super termín vychází na 2. 11. – 17. 11. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo skrze naše kalendáře 
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla v ceně
 • Dostupnost: listopad 2018
 • Termíny:
  • Berlín – Christchurch za 15 309 Kč
   • 29. 10. – 11. 11.
   • 1. 11. – 15. 11.
   • 12. 11. – 27. 11.
   • …a další
  • Oslo – Christchurch za 14 461 Kč
   • 28. 10. – 11. 11.
   • 1. 11. – 15. 11.
   • 12. 11. – 27. 11.
   • … a další

Ubytování

Na Zélandu doporučujeme využívat místní kempy. Jedním typem kempu jsou tzv. Holiday parky, které nabízí velké zázemí a často i malé chatičky, tudíž nepotřebujete stany. Druhým typem kempů jsou tzv. DOC, kde si za symbolický poplatek, který házíte do kasičky, můžete postavit stan na určené ploše. Nic moc zde nehledejte, většinou jen kadibudku a občas něco jako sprchu. Každopádně pro milovníky přírody a kýčovitých okamžiků je to ideální.
Více informací o kempování na Novém Zélandu naleznete zde.

Pokud přeci jen chcete mít každý den postel a 4 stěny kolem sebe, určitě jukněte na Hotels.com, Booking.com a podobné.

Autopůjčovna

Rozhodně si na Zélandu půjčte auto. Pokud jste trošku duchem dobrodruzi, můžete si půjčit menší dodávku, která je uzpůsobená i na nocování v autě. Jedna z těch větších půjčoven těchto aut je Jucy. Pokud si vystačíte s normálním autem, můžete si nějaké vybrat u nás v autopůjčovně.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností, tedy za předpokladu, že se jedná o turistický či jinak rekreační pobyt. Po příletu však počítejte s klasickou vstupní hraniční kontrolou a pro její zdárný průběh byste měli splňovat tyto požadavky.

Počasí

V listopadu je na Novém Zélandu přelom jara a léta, tudíž se nemusíte bát, že byste zde klepali kosu jako u nás. Rána a pozdní večery ale mohou být stále trošku chladnější, kór na jižním ostrově.

Jak do Osla

Do Osla se nejlevněji dostanete se společnosti Norwegian. Zpáteční letenky bez zavazadla vás přijdou cca 2 100 Kč. Tyto letenky rezervujte přímo na webu aerolinky.

Jak do Berlína

Do německé metropole se z Prahy dostanete velice jednoduše za pomoci autobusových dopravců jako jsou Flixbus nebo Regiojet. Zelené autokary vás dovezou až přímo na letiště Tegel za 599 Kč/jednosměrná jízdenka. Za jízdenku do centra města pak zaplatíte 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Náhled letenky z Osla do Christchurch za 14 461 Kč

Nový Zéland - Christchurch z Osla a Berlína od 14 461 Kč

Náhled letenky z Berlína do Christchurch za 15 309 Kč
Nový Zéland - Christchurch z Osla a Berlína od 14 461 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)