Nový Zéland – Auckland – 15 834 Kč
1.11.2017

Nový Zéland - Auckland

15834

O této nabídce

Zaleťte si do země Pána prstenů, navštivte nádherné Milford Sound či ledovec Franze Josefa. A kdo chce rozbít prasátko, zaplatí si vrtulník a přistane přímo na ledovci s nádherným výhledem na Mt. Cook.

Zpáteční letenky do téhle úchvatné země vychází nyní za parádních 15 834 Kč! Termínů je na květen a červen příštího roku dost, vyberte si třeba ten se státním svátkem, s odletem 2. května a návratem 20. května Rezervuj tento termín >>

​​​​​​​
TIP: Na Zélandu jsme byli, přečtěte si naše Zápisky z cest >>

Ubytování

Pokud cestujete stylem low-cost a chcete Zéland projet křížem krážem, doporučujeme vždy pár dní předem bookovat chatičky v kempech buď přes klasický booking nebo tam přes jejich web (moc nefungovalo) nebo telefonicky.

Napříč Zélandem

Jednou z možností, je půjčení si Campervanu, to bychom vám doporučili osvědčené Juicy.

Na druhou stranu, pokud vás pojede v autě více, raději bychom vzali větší SUV, které vyjde obvykle mnohem levněji, je rychlejší a hlavně pohodlnější. Mrkněte do srovnávače autopůjčoven.
ldeální je přeletět s Jetstarem z Auckladu do Christchurche a jednosměrně si půjčit káru s vrácením v Aucklandu.

Náhled letenky za 15 834 Kč z Mnichova do Aucklandu

Nový Zéland - Auckland - 15 834 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)