Nové linky Ryanairu z Prahy
15.2.2017

Nové linky Ryanairu z Prahy

O této nabídce

PECKA! Po včerejším zveřejnění lowcostové linky z Prahy na Island provozované společností Wizzair, nezůstává pozadu ani Ryanair! Ten si pro cestovatele na dnešek připravil opravdu skvělou zprávu ve formě dalších otvíraných linek z Prahy.

Od zimního letového řádu, tedy od konce října si tak kromě již dříve oznámených linek do Barcelony, Madridu a Krakova budete moci přímo z Prahy zaletět i do italské Bologni, jihošpanělské Málagy, nizozemského Eindhovenu, skotského Edinburghu a nedaleké Budapešti.

Linky budou operované v těchto intervalech:

  • Bologna – 3x týdně
  •  Budapešť – 5x týdně
  •  Edinburgh – 3x týdně
  •  Eindhoven – každý den
  •  Málaga – 3x týdně

Můžeme se nechat jen překvapit vývojem cen na těchto nových linkách, ale dá se očekávat, že do nejbližších lokalit typu Budapešti budou letenky dostupné již za pár stovek. Moudřejší bychom mohli být už během února, kdy by měl být zahájen oficiální prodej jednotlivých letenek. Jakmile se tak stane, tak Vám o tom určitě dáme vědět. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)