Nová linka z Prahy do Eilatu za1 338 Kč
9.8.2017

Nová linka z Prahy do Eilatu

O této nabídce

Hezkypěkně! Maďarský lowcostový dopravce Wizzair – největší svého druhu ve střední a východní Evropě začne létat z Prahy do Eilatu na jihu Izraele.

Trasa bude operována od 2. listopadu – a to jednou týdně. Létat se bude každý čtvrtek, ovšem pouze v zimní sezoně.

  • Praha – Eilat -> 16.45 – 21.55
  • Eilat – Praha -> 22.30 – 01.55

Již nyní můžete rezervovat letenky přímo na stránkách společnosti Wizzair. Nejnižší ceny klasicky docílíte při členství v jejich Wizzair Discount Clubu. Momentálně vychází nejlevnější letenky na 1 338 Kč/os. a v ceně už máte i standardní příruční zavazadlo. Wizzair totiž od konce října mění zavazadlovou politiku, o čemž se dočtete v tomto článku.

Eilat je ideální destinací k zimnímu výletu za teplem, neboť leží přímo v Akabském zálivu a můžete se zde tak koupat ve vodách Rudého moře, které má i přes zimní měsíce velice příjemnou teplotu. Taktéž zde můžete překročit hranici s Jordánskem a vydat se na prohlídku vyhlášeného skalního města Petra nebo strávit noc s beduíny pod širým nebem ve Wadi Rum.

Náhled letenky z Prahy do Eilatu za 1 338 Kč

Nová linka z Prahy do Eilatu za1 338 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)