Nová linka Wizzairu z Bratislavy do Sofie
10.3.2017

Nová linka Wizzairu z Bratislavy do Sofie

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová společnost Wizzair dnes na tiskové konferenci oznámila spuštění nové linky z Bratislavy do bulharské Sofie. Linka se tak stane šestým spojením provozovaným Wizzairem z letiště M. R. Štefánika v Bratislavě. Po Kluži, Kyjevě, Skopje, Tuzle a Varšavě tak přibývá další destinace z východu. Pro našince by se mělo jednat o velice zajímavou linku, která přiblíží tuto bulharskou metropoli i českým výleťákům. Doposud se dalo lowcostově do Sofie dostat s Wizzairem z Budapešti a Norimberka anebo na křídlech Ryanairu z Berlína.

Létat se začne 30. června 2017 a nejlevnější termíny z kraje prázdnin zatím vychází na 55 € tj. 1 486 Kč. Nicméně dá se očekávat, že ceny půjdou časem dolů a do Sofie se z Bratislavy bude létat za pár stovek.

Linka bude provozována 4x týdně a to v pondělí, středu, pátek a neděli. Odlety z Bratislavy jsou naplánovány na 8.40 (přílet do Sofie v 11.15). zatímco v obráceném gardu budou odlety v 11.45 (přílet do Bratislavy v 12.20).


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)