Nová linka WizzAir: Poprad/Tatry – Londýn – 1099 Kč
29.7.2014

Nová linka WizzAir: Poprad/Tatry - Londýn

O této nabídce

Nízkonákladová společnost Wizz Air otevřela novou linku do Londýna (LTN) s odletem z letiště Poprad/Tatry (TAT). Zpáteční letenky jsou dostupné od 28. října 2014. 

V termínu 8. – 11. listopadu Vás zpáteční letenka vyjde na 40€ (cca 1099 Kč). Cena je konečná, pokud si vystačíte s malým, 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte, potom Vás jedna letenka včetně členství vyjde na stále přijatelných 1549 Kč.

Do Londýna můžete letět také z Košic (KSC) s Wizzairem nebo Bratislavy (BTS) Ryanairem.

Příkladové termíny z Košic do Londýna (LTN) opět za 40€ :

Příkladové termíny z Bratislavy :

Ubytování

Na příkladové datum doporučujeme námi ověřený jednoduchý hotel v samém srdci Londýna (Westminster) včetně snídaně. Pokud Vám nevadí dojíždění, zvolili bychom tento levnější hotel kousek od vlaku a metra.

Doprava z letiště do centra

 Do centra Londýna se můžete vydat Easybusem, u něhož jednosměrnou jízdenku pořídíte již za 2 libry (za tuto cenu to pořídíte ovšem pouze ve značném předstihu). Alternativně můžete využít autobus Terravision, který jezdí na stanici Victoria. Jízdenka stojí 15 liber a doba jízdy je 65 minut.

[google-map-v3 shortcodeid=“8df5efdc“ width=“500″ height=“250″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)