Nová linka: Brno – Berlín Schönefeld
6.11.2018

Nová linka: Brno - Berlín Schönefeld

O této nabídce

Ryanair dnes přišel s poměrně zajímavou novinkou, když oznámil otevření nové linky z brněnského letiště v Tuřanech. Linka bude moravskou metropoli spojovat s berlínským letištěm Schönefeld. Inaugurační let je naplánován na 2. dubna 2019 a lety budou následně operovány 2x týdně, vždy v úterý a sobotu.

úterý:
– Berlín Schönefeld – Brno -> 11:20 – 12:30
– Brno – Berlín Schönefeld -> 12:55 – 14:05

sobota:
– Berlín Schönefeld – Brno -> 12:50 – 14:00
– Brno – Berlín Schönefeld -> 14:25 – 15:35

Letenky jsou již nahrávany v rezervačním systému aerolinky a jejich cena nyní vychází na solidních 1 283 Kč za zpáteční letenku. Necháme se tedy překvapit, kam až ceny na této lince mohou spadnout…

 

Náhled letenky z Brna do Berlína za 1 283 Kč

Nová linka: Brno - Berlín Schönefeld

guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarda

Jak spolehlivá a pro klientsky orientovaná společnost je Ryanair se každý může přesvědčit v Černých ovcích ze dne 06.11.2018. Iluze jsem osobně ztratil již dávno.

Vladka

Tak jsem se na ty Černé ovce po Vašem upozornění podívala. Ano, zákony se dodržovat musí, ale na druhou stranu chápu, že takhle extrémně nízké ceny letenek vyžadují poněkud drsné způsoby ve vztahu k zákazníkům. Nocleh jim zaplatili a nakonec je na tu Mallorcu odvezli, takže bych to zas tak černě neviděla.

Jarda

Víte, společnost má velké problémy nejen v Evropě, ale i v USA. Já prostě odmítám létat se společností, která má častá zpoždění (do nedávna se chlubila, že je dochvilná), kde nevíte, zda do odletu nebude stávka personálu. Kde si můžete do letadla vzít pouze peněženku s kapesníkem (miniaturní taštička)… kde chtějí za každou hloupost doplatek. Takže ta nízká prvotní cena se rychle promění na standardní.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)