Norsko v létě – 514 Kč
13.6.2015

Norsko v létě

O této nabídce

Nemáte plány na léto a chtěli byste zažít dobrodružství? Posezení na okraji Trolího jazyka, úchvatné pohledy z Preikestolenu či koupačka ve fjordech – to je nádherná norská příroda. A jak se tam levně dostat? Zpáteční letenky z Wroclawi (WRO) do Osla Sandefjordu (TRF) pořídíte za 78 PLN neboli 514 Kč například na termín 15. července s návratem 22. července. Cena je platná pro všechny, bez ohledu na to, jestli máte členství WDC nebo ne.

  • Rezervace letenky: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm, 10 kg
  • Jak rezervovat letenku: návod (letenky kupte v PLN, je to levnější)
  • Dostupné termíny: červenec – srpen

On-line kalendář letenek

 

Ubytování v Norsku

Norsko patří mezi nejdražší země na světě, takže doporučujeme si k letence dokoupit zavazadlo (u Wizzairu velmi pohodlných 32 kg) a do něj zabalit stan.

Kempovat můžete pak 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně. Pokud pojedete na prodloužený víkend do Osla, doporučujeme tento ověřený, relativně levný, hotel, kousek od metra.

K vodopádům Latefoss, Kjeragu či na Preikestolen

Pokud Vás pocestuje více, kromě doporučeného stanu je velmi výhodné si půjčit přímo na letišti auto a opět ho při odletu vrátit. Mrkněte do našeho porovnávače.

Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! Norsko v létě - 514 Kč

Jak se dostat do Wroclawi

Nejlevnější řešení nabízí Polskibus, u něhož jízdenky začínají na 2 PLN, nebo můžete využít Celodenní jízdenku + Polsko za 275 Kč, která platí na území Pardubického kraje a polského pohraničí až do Wroclawi a k tomu lístek např. do Pardubic. Tuto jízdenku seženete na pokladnách ČD nebo u průvodčích.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)