Norsko v létě – 480 Kč
4.6.2016

Norsko v létě

O této nabídce

Poznejte během léta norskou přírodu a navštivte známý šutr Kjerag, vyšplhejte až na jazyk Trolltungy nebo si jen udělejte příjemnou procházku na Kazatelnu Preikestolen. Zpáteční letenku z Wroclawi do Osla Sandefjordu pořídíte za 78 PLN neboli 480 Kč. Co je u této akce důležité, některé termíny platí úplně pro všechny, tedy i pro nečleny Wizzair Discount klubu. Vydat se tam můžete třeba na pár dní s odletem 24. srpna a návratem 28. srpna. Delší výlet pak 10. srpna s návratem 17. srpna, stačí si vybrat.

[highlightbg]

  • Rezervujte: wizzair.com
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupné termíny: červenec – srpen 2016

[/highlightbg]

Ubytování

Norsko patří mezi jednu z nejdražších zemí na světě, osobně doporučujeme si přikoupit jedno zavazadlo k odbavení a do toho si sbalit stan. Kempovat potom můžete 150 m od obydlí na neobdělávané půdě po celém Norsku. Pokud budete zůstávat v Oslu a přeci jen budete chtít bydlet v hotelu, mrkněte na tenhle kousek od metra.

Napříč Norskem

Pokud vás pojede více, uvažujte o půjčení auta přímo na letišti, ve dvou lidech to vychází zajímavě, pokud pojedete 4, tak pak není co řešit. Půjčte si auto a pak ho tam před odletem opět vrátíte, mrkněte na náš srovnávač.

A jak do Wroclawi?

Do Wroclawi jezdí Polskibus, který v akci mívá letenky i okolo 12 Kč za zpátečku.

Náhled letenky za 78 PLN

Norsko v létě - 480 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)