Norsko – Stavanger – 495 Kč
25.6.2018

Norsko - Stavanger

495

O této nabídce

Do Skandinávie bývají nejlevnější letenky na jednom z letišť nedaleko Osla. Tentokrát máme ale výjimku, za parádních 495 Kč se dostanete z Katowic do Stavangeru. Je to daleko lepší startovací místo k poznávání norské přírody – hnedka na letišti si půjčte auto a vyrazte směr Preikestolen a pak dále do hloubi norských fjordů. Vyrazit tam můžete například s odletem 11. září a návratem 15. září Rezervuj tento termín >>

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky Wizzairu
 • Zavazadla: klasické kabinové o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 10 kg
 • Dostupnost: nejlevněji září 2018
 • Termíny:​​​​​​​
  • ​​​​​​​11. 9. – 15. 9.
  • 13. 9. – 15. 9.
  • 18. 9. – 25. 9.
  • a další…

Tip: Cena platí pro členy Discount klubu. Pokud členy nejste, členství zvažte, vyplatí se už od dvou zpátečních letenek.

Ubytování

Pokud budete spoléhat na ubytování v hotelu, provětrá vám to pořádně peněženku. V září budou teploty ale ještě velmi příjemné, pokud poletíte alespoň ve dvou, dokupte si zavazadlo k odbavení a přidejte si do něj stan. Na území norského království můžete stanovat všude na neobdělávané půdě minimálně 150 m od obydleného stavení.

Jak do Katowic

Nejsnáze se do Katowic dostanete osobním automobilem, zaparkujte přímo před letištěm na parkovišti č. 2. České a slovenské SPZ mají 90 % slevu – dá se uplatnit při výjezdu a to při platbě v hotovosti. Další možností je využití železniční dopravy, kdy se na palubě žlutočerných vozů Leo Expressu dostanete z Prahy do centra Katowic za 349 Kč/směr. Z centra města se na letiště dostanete airport expressem za 50 minut.za cca 160 Kč. Některé spoje LE zajíždí dokonce přímo na letiště.

Náhled letenky z Katowic do Stavangeru za 495 Kč (83 PLN)


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)