Norsko – Oslo – Wizzair – 452 Kč
22.1.2014

Norsko - Oslo - Wizzair

O této nabídce

Na pár jarních termínů nabízí nízkonákladový Wizzair zpáteční letenky z Katowic (KTW) do Osla (TRF) za 452 Kč. Jako příklad uvádíme termín 14. dubna s návratem 20. dubna, prodloužený víkend potom 17. dubna – 20. dubna. Na tuto cenu dosáhnete pocestujete-li s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm s maximální hmotností 10 kg a jste zároveň členy WDC. Pokud členy nejste, za letenku zaplatíte 825 Kč, ve dvou lidech je  tedy dobré členství zakoupit a ušetřit již na dvou letenkách. Více info o členství zde.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v březnu – 12,14,19,21,28
  • Odlet v dubnu – 2,3,4,9,10,11,13,14,16,17,18
  • Návrat v dubnu – 2,20,27,28,30

Ubytování v Norsku

Vzhledem k tomu, že Norsko je jedna z nejdražších zemí vůbec, doporučujeme u Wizzairu přikoupit 32kg odbavené zavazadlo a zabalit do něj stan. Kempovat můžete pak 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně. Pokud pojedete na prodloužený víkend do Osla, doporučujeme tento ověřený, relativně levný, hotel, kousek od metra.

K vodopádům Latefoss, Kjeragu či na Preikestolen

Pokud Vás pocestuje více, kromě doporučeného stanu je velmi výhodné si půjčit přímo na letišti auto a opět ho při odletu vrátit. Mrkněte do našeho porovnávače.

TIP: Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! 🙂

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)