Norsko – Oslo – 537 Kč
6.1.2015

Norsko na jaře

O této nabídce

Pro milovníky severské přírody tu máme levné letenky na jaro do norského Osla. Zpáteční letenku z Katowic (KTW) do Osla Sandefjordu (TRF) pořídíte s Wizzairem za 78 PLN neboli 532 Kč. Příkladem může být odlet 7. března s návratem 14. března.

  • Rezervace letenky: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně: 10kg malé kabinové o rozměrech 42 x 32 x 25 cm
  • Členství Wizz: Na příkladové datum není třeba, stejně tak na celou řadu dalších termínů
  • Dostupnost: březen
  • Jak se vyhnout zbytečným poplatkům: Návod

Kalendář dostupných termínů

(vlevo odlet, vpravo návrat)

[singlepic id=256 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Norsku

Norsko je jedna z nejdražších zemí na světě, ověřené (na Norsko relativně levné) ubytování v centru Osla pořídíte za 850 Kč/os./noc. My bychom doporučili si připlatit odbavené zavazadlo a vzít si stan. V Norsku existuje velmi starý zákon, který umožňuje kempovat kdekoliv, pokud jste alespoň 150 m od obydlí nebo orné půdy. Nebo můžete samozřejmě využít kempy.

Jak se dostat co nejlevněji do Katowic

Pro české SPZ platí 90 % na kartu Silesia přímo před terminálem na parkovišti P1, pokud tam necháte automobil 2 dny a více, info zde. Pokud tam budete kratší dobu nebo máte jinou SPZ, kalkulačku cen parkovného naleznete zde.

Pokud nepojedete autem, mrkněte na náš návod, jak se dostat do Katowic co nejlevněji.

Doprava z letiště do centra

Shuttle bus zdarma na vlakové nádraží, odtud vlakem do Osla, doba jízdy 1:48h, cena jízdenky cca 832 Kč, alternativně můžete využít Torp express bus, který vás odveze do centra Osla za 754 Kč. Nejvýhodnější je tedy si půjčit automobil => mrkněte na porovnávač aut.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)