Norsko – Oslo – 533 Kč
9.4.2015

Norsko v létě

O této nabídce

Kdo plánuje během letních prázdnin letět do Skandinávie, určitě by mu neměly uniknout letenky nízkonákladového Wizzairu z Wroclawi (WRO) do Osla Sandefjordu (TRF). Nejlevněji pořídíte zpáteční letenku za výborných 78 PLN neboli 533 Kč – při platbě doporučujeme nechat polské zloté, v českých korunách vám to Wizzair přepočítá na 564 Kč. Jako příklad by mohl být týdenní výlet 1. července s návratem 8. července. Cena platí v tomto případě i pro nečleny Wizzair Discount Clubu! Pokud členy jste, máte dostupných více odletů a návratů za 78 PLN.

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce,
  • Dostupné termíny: květen – srpen
  • Zavazadla v ceně: 10kg malé kabinové, 42 x 32 x 25 cm

[singlepic id=394 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování v Norsku

Vzhledem k tomu, že Norsko je jedna z nejdražších zemí vůbec, doporučujeme u Wizzairu přikoupit 32kg odbavené zavazadlo a zabalit do něj stan. Kempovat můžete pak 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně. Pokud pojedete na prodloužený víkend do Osla, doporučujeme tento ověřený, relativně levný, hotel, kousek od metra.

K vodopádům Latefoss, Kjeragu či na Preikestolen

Pokud Vás pocestuje více, kromě doporučeného stanu je velmi výhodné si půjčit přímo na letišti auto a opět ho při odletu vrátit. Mrkněte do našeho porovnávače.

TIP: Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! Norsko - Oslo - 533 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)