Norsko – Oslo – 516 Kč
10.3.2015

Norsko v červnu

O této nabídce

Na pár červnových termínů si můžete zaletět s Ryanairem velmi levně do Norska. Zpáteční letenku z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) pořídíte za 78 PLN neboli 516 Kč tam i zpět! Jako příklad uvádíme týdenní výlet 20. června s návratem 27. června.

    • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
    • Zavazadla v ceně letenky: 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg

On-line přehled letenek z Wroclawi do Osla na červen (přibližné ceny v Kč)

 Ubytování v Norsku

Norsko je jedna z nejdražších zemí na světě, ověřené  ubytování v centru Osla za „rozumnou“ cenu pořídíte za 850 Kč/os./noc. Kromě zmíněného hotelu můžete si můžete přikoupit odbavené zavazadlo a cestovat se stanem. V Norsku existuje velmi starý zákon, který umožňuje kempovat kdekoliv, pokud jste alespoň 150 m od obydlí nebo orné půdy. Nebo můžete samozřejmě využít kempy.

Doprava z letiště do centra

Ryggebus jezdí z letiště do Osla za 290 NOK a doba jízdy je přibližně 60 minut. Není potřeba rezervovat jízdenku dopředu.

A jak se dostat do Wroclawi?

Nejlevnější řešení nabízí Polskibus, u něhož jízdenky začínají na 2 PLN, nebo můžete využít Celodenní jízdenku + Polsko za 275 Kč, která platí na území Pardubického kraje a polského pohraničí až do Wroclawi a k tomu lístek např. do Pardubic. Tuto jízdenku seženete na pokladnách ČD nebo u průvodčích.


guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Víťa Traurig

No jo, jenže to letiště už je od Osla tak daleko, že to snad ani nemá cenu, protože doprava do Vratislavi a z letiště do Osla bude podobná jako letět rovnou z Prahy.

Z Prahy to lze letět nejlevněji s Norwegianem http://www.zaletsi.cz/go-norwegian za nějakých 2500 Kč a výše, nicméně pokud si na letišti půjčíte auto a pojede k fjordům, ušetříte relativně dost peněz. 😉

pacholek

předpokládám, že většina lidí si stejně chce půjčit auto a jet projet kus přírody než smrdět v Oslu 🙂

Štefan

Není Torp express z letiště Torp? Existuje i Rygge express, ceny jsou podobné a o něco nižší, protože letiště je blíž. Podle zkušeností z Tripadvisoru se v žádném případě nevyplatí rezervovat autobusy Aerobuss, hrubě nedodržují jízdní řád a společnost na reklamace nereaguje.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Štefane,

díky za upozornění, celou dobu žiju v představách, že to je na Torp a ne na Rygge. 🙂 Opraveno.

J.

Petr

Dělám něco špatně? Mě to na termín 20.6. – 27.6. ukazuje letenku tam za 39 PLN a letenku zpět za 79 PLN, čili celkem tam i zpět za 118 PLN.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Petře,

je to tak, jak píšeš, bohužel byl někdo rychlejší a letenka zdražila z 39 PLN na 79 PLN, takže je to aktuálně nejlevnější dostupná možnost.

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)