Norsko – Oslo – 516 Kč
10.3.2015

Norsko v červnu

O této nabídce

Na pár červnových termínů si můžete zaletět s Ryanairem velmi levně do Norska. Zpáteční letenku z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) pořídíte za 78 PLN neboli 516 Kč tam i zpět! Jako příklad uvádíme týdenní výlet 20. června s návratem 27. června.

    • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
    • Zavazadla v ceně letenky: 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg

On-line přehled letenek z Wroclawi do Osla na červen (přibližné ceny v Kč)

 Ubytování v Norsku

Norsko je jedna z nejdražších zemí na světě, ověřené  ubytování v centru Osla za „rozumnou“ cenu pořídíte za 850 Kč/os./noc. Kromě zmíněného hotelu můžete si můžete přikoupit odbavené zavazadlo a cestovat se stanem. V Norsku existuje velmi starý zákon, který umožňuje kempovat kdekoliv, pokud jste alespoň 150 m od obydlí nebo orné půdy. Nebo můžete samozřejmě využít kempy.

Doprava z letiště do centra

Ryggebus jezdí z letiště do Osla za 290 NOK a doba jízdy je přibližně 60 minut. Není potřeba rezervovat jízdenku dopředu.

A jak se dostat do Wroclawi?

Nejlevnější řešení nabízí Polskibus, u něhož jízdenky začínají na 2 PLN, nebo můžete využít Celodenní jízdenku + Polsko za 275 Kč, která platí na území Pardubického kraje a polského pohraničí až do Wroclawi a k tomu lístek např. do Pardubic. Tuto jízdenku seženete na pokladnách ČD nebo u průvodčích.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Petr

Dělám něco špatně? Mě to na termín 20.6. – 27.6. ukazuje letenku tam za 39 PLN a letenku zpět za 79 PLN, čili celkem tam i zpět za 118 PLN.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Petře,

je to tak, jak píšeš, bohužel byl někdo rychlejší a letenka zdražila z 39 PLN na 79 PLN, takže je to aktuálně nejlevnější dostupná možnost.

Jirka

Štefan

Není Torp express z letiště Torp? Existuje i Rygge express, ceny jsou podobné a o něco nižší, protože letiště je blíž. Podle zkušeností z Tripadvisoru se v žádném případě nevyplatí rezervovat autobusy Aerobuss, hrubě nedodržují jízdní řád a společnost na reklamace nereaguje.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Štefane,

díky za upozornění, celou dobu žiju v představách, že to je na Torp a ne na Rygge. 🙂 Opraveno.

J.

Víťa Traurig

No jo, jenže to letiště už je od Osla tak daleko, že to snad ani nemá cenu, protože doprava do Vratislavi a z letiště do Osla bude podobná jako letět rovnou z Prahy.

Z Prahy to lze letět nejlevněji s Norwegianem http://www.zaletsi.cz/go-norwegian za nějakých 2500 Kč a výše, nicméně pokud si na letišti půjčíte auto a pojede k fjordům, ušetříte relativně dost peněz. 😉

pacholek

předpokládám, že většina lidí si stejně chce půjčit auto a jet projet kus přírody než smrdět v Oslu 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)