Norsko – Oslo – 516 Kč
10.3.2015

Norsko v červnu

O této nabídce

Na pár červnových termínů si můžete zaletět s Ryanairem velmi levně do Norska. Zpáteční letenku z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) pořídíte za 78 PLN neboli 516 Kč tam i zpět! Jako příklad uvádíme týdenní výlet 20. června s návratem 27. června.

    • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
    • Zavazadla v ceně letenky: 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg

On-line přehled letenek z Wroclawi do Osla na červen (přibližné ceny v Kč)

 Ubytování v Norsku

Norsko je jedna z nejdražších zemí na světě, ověřené  ubytování v centru Osla za „rozumnou“ cenu pořídíte za 850 Kč/os./noc. Kromě zmíněného hotelu můžete si můžete přikoupit odbavené zavazadlo a cestovat se stanem. V Norsku existuje velmi starý zákon, který umožňuje kempovat kdekoliv, pokud jste alespoň 150 m od obydlí nebo orné půdy. Nebo můžete samozřejmě využít kempy.

Doprava z letiště do centra

Ryggebus jezdí z letiště do Osla za 290 NOK a doba jízdy je přibližně 60 minut. Není potřeba rezervovat jízdenku dopředu.

A jak se dostat do Wroclawi?

Nejlevnější řešení nabízí Polskibus, u něhož jízdenky začínají na 2 PLN, nebo můžete využít Celodenní jízdenku + Polsko za 275 Kč, která platí na území Pardubického kraje a polského pohraničí až do Wroclawi a k tomu lístek např. do Pardubic. Tuto jízdenku seženete na pokladnách ČD nebo u průvodčích.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)