Norsko – Oslo – 514 Kč
31.8.2014

Norsko - Oslo

O této nabídce

Navštívit podzimní norskou přírodu můžete s nízkonákladovým Wizzairem. Zpáteční letenky z Katowic (KTW) do Osla Sandefjordu (TRP) pořídíte za 514 Kč/os. tam i zpět. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 6. listopadu – 10. listopadu.

Rezervace: na stránce aerolinky

Jak se dostat na tuto cenu?

Musíte se vejít do 10kg kabinového zavazadla o rozměrech 42 x 32 x 25 cm, členství u Wizzairu v tomto případě nepotřebujete, cena platí jak pro členy tak pro nečleny. Doporučujeme letenky hradit kartou v polských zlotých, potom se dostanete na zmíněných 514 Kč/os. tam i zpět, včetně všech poplatků.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v září – 24,25,26
  • Odlet v říjnu – 15,16,17,29,30,31
  • Odlet v listopadu – 6,12,13,14,27
  • Návrat v říjnu – 8
  • Návrat v listopadu – 5,6,10,12,13

Ubytování  Norsku

Norsko je jedna z nejdražších zemí na světě, ověřené (na Norsko relativně levné) ubytování v centru Osla pořídíte za 850 Kč/os./noc. My bychom doporučili si připlatit odbavené zavazadlo a vzít si stan. V Norsku existuje velmi starý zákon, který umožňuje kempovat kdekoliv, pokud jste alespoň 150 m od obydlí nebo orné půdy. Nebo můžete samozřejmě využít kempy.

Doprava z letiště do centra

Shuttle bus zdarma na vlakové nádraží, odtud vlakem do Osla, doba jízdy 1:48h, cena jízdenky cca 832 Kč, alternativně můžete využít Torp express bus, který vás odveze do centra Osla za 754 Kč. Nejvýhodnější je tedy si půjčit automobil => mrkněte na porovnávač aut.

Jak se dostat co nejlevněji do Katowic

Pro české SPZ platí 90 % na kartu Silesia přímo před terminálem na parkovišti P1, pokud tam necháte automobil 2 dny a více, info zde. Pokud tam budete kratší dobu nebo máte jinou SPZ, kalkulačku cen parkovného naleznete zde.

Pokud nepojedete autem, mrkněte na náš návod, jak se dostat do Katowic co nejlevněji.

[google-map-v3 shortcodeid=“ce06c1ba“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norway{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)