Norsko – Oslo – 481 Kč
19.2.2016

Skandinávie - Oslo

O této nabídce

Skandinávie na dosah s akčními letetenkami za 78 PLN = 481 Kč (cena je pro členy i nečleny Wizzair Discount Club). Zaleťte si na jaře z Katowic (KTW) do Osla (TRF) s leteckou společností Wizzair, například s odletem 14. dubna a návratem 20. dubna.  Rezervujte zde >>

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách dopravce
  • Dostupnost termínů: nejvíce možný termínů za tuto cenu od března – dubna 2016
  • Zavazadlo: 1ks  malé kabinové zavazadlo rozměr 42x32x25 cm

[/highlightbg]

Ubytování v Norsku

V Norsku je ubytování obecně velmi drahé, proto bychom Vám doporučili k letence přikoupit zavazadlo a přibalit si stan. Stan si můžete postavit 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně. Nicméně pro případ, že preferujete ubytovací zařízení, doporučujeme toto ubytování v blízkosti stanice metra.

Kolem Osla, Holmenkolen a Lilehammer

Pokud Vás pocestuje více a budete chtít jen mimo Oslo, velmi slušně vychází půjčené auto přímo na letišti, kde ho následně poté vrátíte. Mrkněte do našeho porovnávače.

Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! Norsko - Oslo - 481 Kč

Jak do Katowic

V případě odletu z Katowic doporučujeme dopravu na letiště autem. Na letišti mají české SPZ slevu na parkování 90%, takže Vás parkování vyjde velmi levně.

Z dalších způsobů dopravy můžeme doporučit Leo Express, který Vás v případě včasného nákupu jízdenek přepraví z Prahy za 399 Kč a z Bohumína za 250 Kč.Norsko - Oslo - 481 Kč Norsko - Oslo - 481 KčNorsko - Oslo - 481 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)