Norsko – Oslo – 475 Kč
27.6.2016

Norsko na konci léta

O této nabídce

Za nádhernou severskou přírodou se můžete vydat na konci prázdnin z Katowic do Osla. Cenová bitva mezi Wizzairem a Ryanairem nebere konce, stále tedy můžete pořídit zpáteční letenky za 78 PLN neboli 475 Kč. Na letenky dosáhne úplně každý, čili netřeba žádné členství ve Wizzair Discount Clubu, sleva platí pro všechny. Vydat se tam můžete za tuhle cenu třeba 25. srpna a návratem 5. září.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na wizzair.com
  • Zavazadla: v ceně letenky je malé kabinové 42 x 32 x 25 cm, doporučujeme s sebou přikoupit jedno velké k odbavení a zabalit do něj stan
  • Dostupné termíny: nejlevněji na konci srpna a během září 2016

[/highlightbg]

Ubytování

Norsko patří mezi jednu z nejdražších zemí na světě,  jak jsme psali výše, nejlevnější možností je přikoupit si zavazadlo k odbavení a zabalit si do něj stan. Ten si můžete postavit 150 m od obydlí na neobdělávané půdě po celém Norsku. Pokud budete zůstávat v Oslu a nebudete tam zrovna chtít bydlet ve stanu, mrkněte na tenhle kousek od metra.

Kolem Norska

I když pojedete jen ve dvou, vyplatí se po příletu půjčit si káru, kterou tam před odletem vrátíte. Benzín není naštěstí cenově 3x dražší, jako všechno ostatní, takže je to určitě dobrá volba, mrkněte do srovnávače aut.

Jak do Katowic?

Do Katowic doporučujeme dopravu na letiště autem. Na letišti mají české SPZ slevu na parkování 90 %, takže Vás parkování vyjde velmi levně, o slevovou kartu si řekněte na informacích na letišti.

Z dalších způsobů dopravy můžeme doporučit Leo Express, který Vás v případě včasného nákupu jízdenek přepraví z Prahy za 399 Kč a z Bohumína za 250 Kč.

Náhled ceny

Norsko - Oslo - 475 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)