Norsko – Oslo – 467 Kč
20.1.2016

Norsko - Oslo

O této nabídce

Na pár brzkých jarních termínů si můžete na pár dní zaletět do Norska, přičemž za zpáteční letenku zaplatíte 467 Kč. Například si tam můžete zaletět z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) 10. března s návratem 15. března.

[highlightbg /]

Ubytování v Norsku

Norsko patří mezi nejdražší země na světě, takže doporučujeme si k letence přikoupit zavazadlo a přibalit stan nebo pořídit v centru  tento ověřený, relativně levný, hotel, kousek od metra. Nicméně pozor, v Norsku bude na začátku března okolo nuly, takže s tím kempováním opatrně. 🙂

Pokud se přeci jen rozhodnete pro bydlení ve stanu, můžete si stan postavit 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně.

Kolem Osla, Holmenkolen a Lilehammer

Pokud Vás pocestuje více a budete chtít jen mimo Oslo, velmi slušně vychází půjčené auto přímo na letišti, kde ho následně poté vrátíte. Mrkněte do našeho porovnávače.

Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! Norsko - Oslo - 467 Kč

Jak do Wroclawi

Do Wroclawi se dostanete nejlevněji s autobusem Polskibus, kde můžete jízdenky v akci koupit už za 12 Kč tam i zpět, mimo akci začínají na jednotkách stokorun.

[singlepic id=869 w=576 h=432 float=center]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)