Norsko – Oslo – 258 Kč
17.4.2015

Norsko - Oslo

O této nabídce

Tak to je teda pecka! Díky velké konkurenci na letech do Norska pořídíte zpáteční letenku z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) za 38 PLN neboli 258 Kč! Jako příklad uvádíme odlet 16. června s návratem 20. června.

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně letenky: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově  10kg

On-line dostupné termíny na červen

 

Ubytování v Norsku

Pozor na cenovou hladinu, Norsko patří mezi nejdražší země na světě, takže doporučujeme si k letence dokoupit zavazadlo k odbavení a do něj dát stan. Kempovat můžete pak 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně. Pokud pojedete na prodloužený víkend do Osla, doporučujeme tento ověřený, relativně levný, hotel, kousek od metra.

K vodopádům Latefoss, Kjeragu či na Preikestolen

Pokud Vás pocestuje více, kromě doporučeného stanu je velmi výhodné si půjčit přímo na letišti auto a opět ho při odletu vrátit. Mrkněte do našeho porovnávače.

TIP: Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! Norsko - Oslo - 258 Kč


guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Víťa Traurig

No jo, ale z letiště „v“ Oslu, je to do města ještě 70 km, což jsou zase docela velký náklady. Nehledě na dopravu do Vratislavi.

gg

och, skusil som pozriet listky letisko Rygge – Oslo, je to cca 50 eur jednosmerne..resp. 408 NOK, dost palka

Zuzka

Já jsem teda našla busy s cenou za cestu z a do Osla dohromady za 300 NOK pro dospělého a to je celkem slušné, na Norsko minimálně… 😉

Domča

Můžu se zeptat kde?

Zuzka
Ondra

Díky, koupeno 16-19.6. Zbytek se vyřeší tam, ale jak na to koukám, levný to asi nebude :/

radek

Cesta pro 2lidi do Osla a zpět vyjde na cca 3000Kč. Ale ubytování v Norsku je hodně drahé. I nejlevnější ubytovna vyjde kolem 11tis. na 5nocí (recenze na TripAdviseru, ale hovoří za vše). Ubytování doporučuji domluvit co nejdříve, protože hodně hotelů zdražuje podle obsazenosti a může se stát, že za jednu noc dáte 4500kč/2lidi a za druhou už to bude o polovinu méně. Ještě bych zmínil zajímavou variantu levného ubytování formou Bed&Breakfest viz. http://www.bbnorway.com/ .Jde o nabídku ubytování u někoho doma, ale jestli bydlet v hotelu uprostřed města nebo v rodiném domku se zahradou s výhledem na fjordy na okraji Osla a dostupnost centra do 15minut metrem a jestě si procvičit angličtinu. Pro někoho to může být jasná volba 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)