Norsko – Oslo – 258 Kč
17.4.2015

Norsko - Oslo

O této nabídce

Tak to je teda pecka! Díky velké konkurenci na letech do Norska pořídíte zpáteční letenku z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) za 38 PLN neboli 258 Kč! Jako příklad uvádíme odlet 16. června s návratem 20. června.

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně letenky: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově  10kg

On-line dostupné termíny na červen

 

Ubytování v Norsku

Pozor na cenovou hladinu, Norsko patří mezi nejdražší země na světě, takže doporučujeme si k letence dokoupit zavazadlo k odbavení a do něj dát stan. Kempovat můžete pak 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně. Pokud pojedete na prodloužený víkend do Osla, doporučujeme tento ověřený, relativně levný, hotel, kousek od metra.

K vodopádům Latefoss, Kjeragu či na Preikestolen

Pokud Vás pocestuje více, kromě doporučeného stanu je velmi výhodné si půjčit přímo na letišti auto a opět ho při odletu vrátit. Mrkněte do našeho porovnávače.

TIP: Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! Norsko - Oslo - 258 Kč


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
radek

Cesta pro 2lidi do Osla a zpět vyjde na cca 3000Kč. Ale ubytování v Norsku je hodně drahé. I nejlevnější ubytovna vyjde kolem 11tis. na 5nocí (recenze na TripAdviseru, ale hovoří za vše). Ubytování doporučuji domluvit co nejdříve, protože hodně hotelů zdražuje podle obsazenosti a může se stát, že za jednu noc dáte 4500kč/2lidi a za druhou už to bude o polovinu méně. Ještě bych zmínil zajímavou variantu levného ubytování formou Bed&Breakfest viz. http://www.bbnorway.com/ .Jde o nabídku ubytování u někoho doma, ale jestli bydlet v hotelu uprostřed města nebo v rodiném domku se zahradou s výhledem na fjordy na okraji Osla a dostupnost centra do 15minut metrem a jestě si procvičit angličtinu. Pro někoho to může být jasná volba 🙂

Ondra

Díky, koupeno 16-19.6. Zbytek se vyřeší tam, ale jak na to koukám, levný to asi nebude :/

Zuzka

Já jsem teda našla busy s cenou za cestu z a do Osla dohromady za 300 NOK pro dospělého a to je celkem slušné, na Norsko minimálně… 😉

Domča

Můžu se zeptat kde?

Zuzka
gg

och, skusil som pozriet listky letisko Rygge – Oslo, je to cca 50 eur jednosmerne..resp. 408 NOK, dost palka

Víťa Traurig

No jo, ale z letiště „v“ Oslu, je to do města ještě 70 km, což jsou zase docela velký náklady. Nehledě na dopravu do Vratislavi.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)