Norsko – Oslo – 258 Kč
17.4.2015

Norsko - Oslo

O této nabídce

Tak to je teda pecka! Díky velké konkurenci na letech do Norska pořídíte zpáteční letenku z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) za 38 PLN neboli 258 Kč! Jako příklad uvádíme odlet 16. června s návratem 20. června.

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně letenky: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově  10kg

On-line dostupné termíny na červen

 

Ubytování v Norsku

Pozor na cenovou hladinu, Norsko patří mezi nejdražší země na světě, takže doporučujeme si k letence dokoupit zavazadlo k odbavení a do něj dát stan. Kempovat můžete pak 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně. Pokud pojedete na prodloužený víkend do Osla, doporučujeme tento ověřený, relativně levný, hotel, kousek od metra.

K vodopádům Latefoss, Kjeragu či na Preikestolen

Pokud Vás pocestuje více, kromě doporučeného stanu je velmi výhodné si půjčit přímo na letišti auto a opět ho při odletu vrátit. Mrkněte do našeho porovnávače.

TIP: Neměli jste nikdy půjčené auto? Přečtěte si náš návod, že to je opravdu jednoduché! Norsko - Oslo - 258 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)