Norsko na konec léta – 478 Kč
28.7.2017

Norsko na konec léta

O této nabídce

Vyrazte na konci prázdnin za nádhernou norskou přírodou. Za nádhernými fjordy, vodopády a treky vyrazte na přelomu srpna a září do Norska. Zpáteční letenku z Katowic do Osla Sandefjordu pořídíte za 78 PLN neboli 478 Kč. Termínů je hromada, využijte třeba ten s odletem 30. srpna a návratem 12. září Rezervuj termín >>

Akce je v tomto případě dostupná pro všechny bez ohledu na to, jestli jste členy WDC nebo ne.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
  • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm do 10 kg
  • Dostupnost: nejlevněji září 2017
  • Termíny:

Ubytování

Ubytování v Norsku patří mezi nejdražší na světě, pokud tam nepoletíte na víkend, doporučujeme si s sebou dokoupit jedno zavazadlo k odbavení a do něj narvat stan + co nejvíc jídla to jde. 

Kolem Norska

Oproti ubytku je půjčení káry zejména ve více lidech cenově dostupné, stejně tak benzín nestojí v Norsku 3x ale je jen trochu dražší než v Čechách. Mrkněte do našeho srovnávače, pro delší cesty doporučujeme typ káry VW Golf.

Jak to Katowic

Vlakem do Ostravy a pak Tiger busem do Katowic přímo na letiště. Při dobré konstalaci cen se dostanete do centra Katowic s Leoexpressem za 349 Kč/směr, na letiště pak dojedete Airport Expressem za cca 160 Kč.

A pak samozřejmě, pokud pojedete vlastní károu, parkujte na parkingu č. 2, na týden za 422 Kč, rezervujte on-line s 5% slevou.

Náhled letenky z Katowic do Osla za 78 PLN

Norsko na konec léta - 478 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)