Nizozemí – Eindhoven – 458 Kč
2.1.2015

Prodloužený víkend v Nizozemí

O této nabídce

Prodloužený víkend v zemi tulipánů můžete absolvovat s Wizzairem. Zpáteční letenky z Brna (BRQ) do Eindhovenu (EIN)  vychází na 458 Kč například na 16. ledna s návratem 19 ledna, pokud jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a i s ním vás jedna zpáteční letenka vyjde na 908 Kč.

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a maximální hmotnosti 10kg

[singlepic id=250 w=576 h=432 float=center]

Dostupné prodloužené víkendy za tuto cenu

  • 16. 1. – 19. 1.
  • 23. 1. – 26. 1.
  • 13. 2. – 16. 2.
  • 27. 2. – 2. 3.

Ubytování v Eindhovenu

Rozumné ubytování 15 minut od centra pořídíte za 565 Kč/os/noc.

Doprava do centra Eindhovenu 

Nejvýhodnější možností je autobusová linka 401, která jezdí každých 10 minut a na hlavní vlakové nádraží dorazí za 20 minut. Cena autobusu se 3 EUR.

Ubytování v Amsterdamu

Do Amsterdamu se dostanete z Eindhovenu autobusem či vlakem (eventuelně půjčeným automobilem přímo na letišti). V centru Amsterdamu vychází relativně dobře Hotel Iris.

[google-map-v3 shortcodeid=“d969c0a8″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Eindhoven{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)