Nice, Hamburg a Mallorca z Vídně od 2190 Kč
23.1.2016

Nice, Hamburg a Mallorca z Vídně

O této nabídce

Air Berlin v rámci své každoroční akce nabízejí velmi zajímavé tarify na jaro začátek letní sezóny s odletem z Vídně (VIE), a to do Nice, Hamburku, na Mallorcu do a několika dalších většinou přímořských destinací. Do některých míst možná seženete letenky ještě o něco levněji, ale hlavně v případě Nice je nabízená cena opravdu velmi zajímavá. 😉

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování Nice

V červnu zaplatíte na 2* hotel nedaleko od pláže a hlavní promenády přibližně 930 Kč za os. a noc.

Ubytování ve 3* hotelu v centru Nice už je dražší a cena zde začíná okolo 1500 Kč na os. a noc.

Tip na výlet do Monaka

Když už budete v Nice, byl by hřích se nezajet podívat také do nedalekého Monackého knížectví. Nejlevnější dopravou je autobus č. 100, který vyjíždí se stanice Le Port (místo odjezdu viz tento odkaz) a jednosměrná jízdenka stojí 1,90 EUR. Jízda autobusem trvá přibližně 40 minut, přičemž tato cesta Vám současně jako jediná nabídne dechberoucí výhledy na pobřeží.

Nevýhodou autobusového spojení je to, že poslední autobus jede jen kolem 8. hodiny večerní, takže v případě zájmu o pozdější návrat můžete využít vlakového spojení. Jízdenka na vlak stojí 3,90 EUR.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)