Nicaragua z Bruselu za 10401 Kč
21.11.2016

Nicaragua z Bruselu

O této nabídce

Vydejte se v jarních měsících do středoamerického státu Nikaragua, do země mnoha vulkánů a krásné přírody. V této nepříliš bohaté zemi se můžete vykoupat jak ve vodách Tichého oceánu, tak Karibského moře, ale i sladkovodního jezera se stejnojmenným názvem jako má celá země. Ve vodách jezera Nikaragua se však doporučuje opatrnost, jelikož zde žije endemický druh sladkovodního žraloka.

Využít můžete tarifu z belgického Bruselu, odkud se do hlavního města Managua dostanete již za 10401 Kč. Pěkně vychází například termín 14. – 26. 3. -> REZERVUJ ZDE! Během cesty tam můžete díky delšímu stopoveru navštívit i americkou Atlantu.

Pokud preferujete odlet z našich končin, tak se této exotické země můžete vypravit přímo z Prahy. V termínu 14. – 27. 3.Vás cesta vyjde na pěkných 13659 Kč -> REZERVUJ ZDE! Vzhledem ke stopoverům ve zmíněném routingu stihnete cestou tam exkurs po Amsterdamu a při zpáteční cestě rychlovku po Paříži. 🙂

Ubytování

Před příjezdem do Nicaraguy se mrkněte na Booking nebo srovnavač Trivago, abyste si zajistili pohodové ubytko minimálně na pár prvních nocí a mohli se lépe aklimatizovat. Určitě se zkuste podívat na tento dobře hodnocený čtyřhvězdový hotel nedaleko centra hlavního města Managua za 639 Kč/os./noc.

Jak do Bruselu?

Do Bruselu se z Prahy dostanete například s lowcostovou společností Ryanair již za pár stovek.

Víza?

Pro občany České republiky platí při cestě do Nicaraguy bezvízový styk, tudíž Vám při pobytu do 90-ti dní postačí klasický cestovní pas.

Náhled letenky za 10401 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)