New York z Vídně za 8 609 Kč
13.7.2018

New York z Vídně

8609

O této nabídce

Stále pokračujeme s akčními letenkami za velkou louži! Tentokrát z Vídně se společností KLM do New Yorku! Letenky můžete sehnat na podzim a na zimu za 8 609 Kč. I přestupy v Amsterdamu jsou často velice příjemné, tak opravdu není na co čekat.

V New Yorku můžete vyrazit do muzeí, na procházku po Manhattanu, navštívit Sochu Svobody, Broadway, Time Square a nebo známá místa jako dům Přátel atd. Někteří určitě nepohrdnou širokou škálou možností, kde nakupovat (nejen věci pro sebe, ale třeba i dárky na Vánoce).

Například termín 15. 11. – 23. 11. rezervujte zde >>

 • Rezervujte: na našich webových stránkách v kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem do 12 kg v ceně (odbavené zavazadlo za příplatek 50 €/ zavazdlo/ směr)
 • Dostupnost: listopad 2018 – únor 2019
 • Termíny:
  • 15. 11. – 23. 11.
  • 23. 12. – 27. 12.
  • 23. 1. – 28. 1.
  • 8. 2. – 14. 2.
  • … a další

Ubytování

Ubytování v New Yorku můžete hledat klasicky přes booking, případně použít hotelový srovnávač Trivago. V New Yorku můžeme doporučit hostel YMCA, nacházející se na Manhattanu. Velice zajímavé ubytování je hotel The Jane, který se také nachází na Manhattanu a nabízí pokoje vypadající jak kajuta.
Zároveň doporučujeme zvážit vybrání ubytování na airbnb, zde se dají sehnat pěkné apartmány (klidně i v centru města) za poměrně slušné peníze.

Každopádně počítejte s tím, že si za ubytování v USA připlatíte.

Autopůjčovna

I když počasí už nebude tak teplé a slunečné, jak by si možná mnozí přáli, i tak doporučujeme si půjčit auto a prozkoumat okolí New Yorku, především pokud zde plánujete strávit více času. Auto si můžete půjčit přes naší autopůjčovnu.

Víza

Do USA budete potřebovat elektronickou autorizaci, tzv. ESTu. Stojí 14 USD a zařídit si ji můžete během několika minut online zde.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni se dostanete například s autobusovou společností Flixbus za 474 Kč za jednosměrnou jízdenku z Prahy. Další variantou, a pro někoho možná pohodlnější, je využít služeb ČD do centra Vídně a poté využít U-bahn za 4,10 €.

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 8 609 Kč

New York z Vídně za 8 609 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)