New York z Vídně přímým letem za 8 977 Kč
20.5.2019

New York z Vídně přímým letem

8 977

O této nabídce

Aerolinky z letecké aliance Star Alliance si pro všechny cestovatele lačné po návštěvě ikonického New Yorku připravily opět zajímavý tarif za trase z Vídně. Na atraktivitě zpátečním letenkám z Vídně kromě cenovky 8 977 Kč přidává především fakt, že se jedná o přímé lety. Pokud s oblibou čas na cestách minimalizujete  a okamžitě po začátku dovolené byste se již nejradši viděli ve vysněné cílové destinaci, tak je tato volba určena přesně pro vás.  Nabídka termínů je skutečně pestrá a vybírat můžete z mnoha kombinací od listopadu až do března nadcházejícího roku. Letenky jsou sice prodávány pod marketingovou značkou United Airlines, ale reálně oba dva lety absolvujete s Austrianem, který se řadí mezi ty nejlepší evropské aerolinky.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 160 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se mrkněte i na tento tříhvězdový Hotel Vetiver za 1 097 Kč/os./noc. Další možnosti bydla tradičně naleznete na  Bookingu a Hotels.com. Vyplatí se zkusit počekovat dostupnost apartmánů na AirBnB. 

Víza

Za účelem návštěvy Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 8 977 Kč

New York z Vídně přímým letem za 8 977 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)