New York z Vídně od 6 195 Kč
31.5.2019

New York z Vídně

od 6 195

O této nabídce

Byl by opravdu hřích nevyužít této peckoidní akce za velkou louži. Letenky z Vídně do New Yorku seženete od 6 195 Kč. Za tuto a podobnou cenu můžete letět od listopadu do března příštího roku. Těch variant je opravdu hafec: levnější lety s delšími přestupy a nebo o pár stovek dražší lety s krátkými přestupy. To ať si zvolí každý, co mu více vyhovuje. V ceně je pouze příruční zavazadlo.

V New Yorku můžete vyrazit do muzeí, na procházku po Manhattanu, navštívit Sochu Svobody, Central Park, Time Square, galerii MET a nebo známá místa jako dům Přátel atd. Fanoušci hokeje zas mohou tyto letenky využít na podzim a kouknout na nějaký zápas NHL.

Nejlevnější termín vychází od 13. 11. – 20. 11. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 389 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se podívejte i tento jednoduchý a oblíbený hostel za 1 198 Kč/os./noc opět včetně snídaně.

Další nabídky v NY hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Za účelem návštěvy Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 6 195 Kč

New York z Vídně od 6 195 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)