New York z Prahy za 9886 Kč
18.11.2016

New York z Prahy

O této nabídce

Ubytování

Pro vyhledání vhodného místa k ubytování lze standardně využít nabídku serveru Booking nebo taktéž srovnavače Trivago. Velmi dobře pak vychází tento prima trojhvězdový hotel za 1806 Kč/os./noc. Další možností je  tento hotel na Manhattanu za 1888 Kč/os./noc. Hledáte-li přímo v New Yorku nějaký budget plac, tak se zkuste podívat na tento tříhvězdičkový hostel jen 10 min jízdy taxíkem od Times Square již za 1369 Kč/os./noc (zde se však jedná o postel ve sdíleném pokoji).

Víza?

Pro běžnou návštěvu USA Vám stačí vyplnění pár řádků na těchto stránkách, po jejichž úspěšném proklikání se získáte registraci v systému ESTA. Celý proces Vás vyjde na 14 USD.

Autopůjčovna

Pokud se budete chtít podívat i do jiných částí východního pobřeží USA, pak jistě oceníte pomocníka ve formě půjčeného auťáku, čímž ušetříte spoustu času a stresu v dopravních prostředcích. Nabídku nejlepších možností naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky za 9886 Kč
New York z Prahy za 9886 Kč

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Murek

Doporučuji hostel Jazz in the park na 105th street… Dvě noci jsem tam měl za 60 dolarů… Je to hned u central parku 🙂

Antonin

Díky za tip, Murku. 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)