New York z Prahy za 9886 Kč
18.11.2016

New York z Prahy

O této nabídce

Ubytování

Pro vyhledání vhodného místa k ubytování lze standardně využít nabídku serveru Booking nebo taktéž srovnavače Trivago. Velmi dobře pak vychází tento prima trojhvězdový hotel za 1806 Kč/os./noc. Další možností je  tento hotel na Manhattanu za 1888 Kč/os./noc. Hledáte-li přímo v New Yorku nějaký budget plac, tak se zkuste podívat na tento tříhvězdičkový hostel jen 10 min jízdy taxíkem od Times Square již za 1369 Kč/os./noc (zde se však jedná o postel ve sdíleném pokoji).

Víza?

Pro běžnou návštěvu USA Vám stačí vyplnění pár řádků na těchto stránkách, po jejichž úspěšném proklikání se získáte registraci v systému ESTA. Celý proces Vás vyjde na 14 USD.

Autopůjčovna

Pokud se budete chtít podívat i do jiných částí východního pobřeží USA, pak jistě oceníte pomocníka ve formě půjčeného auťáku, čímž ušetříte spoustu času a stresu v dopravních prostředcích. Nabídku nejlepších možností naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky za 9886 Kč
New York z Prahy za 9886 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)