New York z Prahy za 9 917 Kč
25.7.2017

New York z Prahy

O této nabídce

Společnost Air Canada se nyní vytasila s velmi hezky naceněnými letenkami z Prahy za „velkou louži“. Konkrétně do New Yorku se během podzimních měsíců dostanete již za 9 917 Kč.  Je pravda, že cestou Vás čekají dva krátké přestupy anebo jeden delší, který však můžete rozhodně využít k rychlému exkursu po kanadských městech Torontu či Montréalu. Nicméně cena je to dost sloušná a ušetřené peníze můžete posléze investovat do návštěvy utkání ledního hokeje nebo baseballové MLB – takový zážitek stojí opravdu za to!

Ubytování

Ubytko v New Yorku hledejte na oblíbeném Bookingu nebo zkuste použít srovnavač služeb Trivago. Pokud byste hledali alternativu ke klasickému hotelovému stylu bydlení tak jednoznačně dejte šanci lokálům nabízejícím vlastní byt či pokoj na AirBnB.

Víza

Před cestou si rozhodně nezapoměňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Pro krátkodobý pobyt Vám nahradí vízum a získáte ji na těchto stránkách po několika minutách prokliků a zaplacení poplatku 14 USD.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 917 Kč

New York z Prahy za 9 917 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)