New York z Prahy za 8 931 Kč
31.10.2017

New York z Prahy

8931

O této nabídce

Portugalský dopravce TAP začal od letošního podzimu nabízet i tarif Discount, v jehož rámci máte v ceně letenky pouze příruční zavazadlo (palubní servis omezen není) a právě toho mohou využít cestovatelé, kteří si na svých cestách vystačí s malým báglem, k výletu přes oceán do New Yorku. Neboť právě tam jsou dostupné letenky z Prahy za 8 931 Kč. Termínů je k dispozici dostatek, ovšem pouze v říjnu příštího kalendářního roku – vzhledem k ceně je to však jednoznačná pobídka ke startu plánování. Bonusem pak může být i potenciální zastávka v Lisabonu.

Tak vyražte objevit New York řeba v termínu od 5. do 15. října za 8 931 Kč >> REZERVUJ ZDE anebo si na zpáteční cestě dovolenou ještě protáhněte a naplánujte si dvoudenní layover v Lisabonu, přičemž cena zůstane téměř totožná – 8 977 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Jelikož se jedná o nabídku letenek až na podzim příštího kalendářního roku, tak s rezervací ubytka rozhodně nemáte kam spěchat. Při jeho hledání však pamatujte na osvědčeného pomocníka ve formě Bookingu či srovnavače služeb Trivago. Konkrétně v New Yorku vychází velmi zajímavě i platforma AirBnB.

Víza

Před cestou do Spojených států amerických nezapomeňte na elektronickou registraci ESTA, kterou se musíte prokázat. Obstarat si ji zvládnete z pohodlí Vaší pohovky online behěm několika minut. Podívejte se na náš návod – je to hračka. registrace Vás vyjde na 14 USD.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 8 931 Kč

New York z Prahy za 8 931 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)