New York z Prahy přímým letem za 10 614 Kč
4.10.2017

New York z Prahy přímým letem

10614

O této nabídce

Vydejte se za velkou louži do ikonického New Yorku. Vždyť letecká aliance SkyTeam v podání společnosti Delta nabízí přímé lety z Prahy do Big Apple za 10 614 Kč. Na cestě tak nemusíte strávit ani minutu navíc a za 9 hodin jste téměř na Manhattanu mezi mrakodrapy – rychleji to ani nepůjde. Vybírat můžete z termínů během května a června příštího roku

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a příručák do 12 kg
  • Dostupnost: květen a červen 2018
  • Termíny: v tomto našem kalendáři

Ubytování

Big Apple je na náklady vcelku drahou destinací, je nutné tedy kalkulovat i položkou za ubytko, které nebude zanedbatelná. Širokou nabídku ubytovaích možností naleznete na stránkách Booking nebo využijte nabídky srovnavače služeb Trivago. Poměrně rozšířená je i platforma AirBnB, kde nabízí své přístřešky místní podnikavci. 

Víza

Pro krátkodobou návštěvu za turistickým účelem nepotřebují čeští občané žádat o americké vízum. Postačí Vám platná elektronická registrace ESTA. Získáte ji online během pár minut a vyjde Vás na 14 USD. Návod jak ji hravě vyplnit najdete na této stránce.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 614 Kč

New York z Prahy přímým letem za 10 614 Kč

guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Honza

Super akce, létám vždy do NYC s Lufthansou přes Frankfurt letadlem A380 – doporučuji si připlatit a letět tímto typem. Honza

Patrik

Dobrý den, rád bych se zeptal, jaká cena letenek z Prahy v březnu/dubnu je podle Vás opravdu dobrá (zda se objevují pravidelně nějaké akce, chybové nacenění…), a jak dlouho dopředu je ideální čas na jejich nákup? V případě přímých letů i přestupů. Děkuji moc.

Patrik

Děkuji za odpověď. Kolem 10ti přímý let tedy pro toto období brát kdykoliv, a tyto lety o moc níže nejdou.

Jak je na tom cenově nepřímý let a opravdu dobrá nabídka, kterou brát? S jedním přestupem dejme tomu…březen/duben..případně přes co se nejčastěji volí přestup…

Děkuji!

Patrik

Super:) Tak budu ve střehu.
Pak je asi otázka zavazadel, zda jsou v ceně či ne (odbavená, 20kg). Jídlo předpokládám na takto delší lety je všude…aby pak člověk nezaplatil to, co ušetří přestupem.

6 tis a méně předpokládám pouze chybové tarify, kolem 8 různé akce.

Budu tedy sledovat web!
Děkuji Vám

A. Kokinová

Ráda bych si k letence připlatila Delta Comfort. Je to možné?

Eva

Dobrý den, myslíte, že je šance, že se nabídka přímho letu ještě objeví za podobné peníze na léto 2018?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)