New York z Prahy přímým letem za 10 614 Kč
4.10.2017

New York z Prahy přímým letem

10614

O této nabídce

Vydejte se za velkou louži do ikonického New Yorku. Vždyť letecká aliance SkyTeam v podání společnosti Delta nabízí přímé lety z Prahy do Big Apple za 10 614 Kč. Na cestě tak nemusíte strávit ani minutu navíc a za 9 hodin jste téměř na Manhattanu mezi mrakodrapy – rychleji to ani nepůjde. Vybírat můžete z termínů během května a června příštího roku

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a příručák do 12 kg
  • Dostupnost: květen a červen 2018
  • Termíny: v tomto našem kalendáři

Ubytování

Big Apple je na náklady vcelku drahou destinací, je nutné tedy kalkulovat i položkou za ubytko, které nebude zanedbatelná. Širokou nabídku ubytovaích možností naleznete na stránkách Booking nebo využijte nabídky srovnavače služeb Trivago. Poměrně rozšířená je i platforma AirBnB, kde nabízí své přístřešky místní podnikavci. 

Víza

Pro krátkodobou návštěvu za turistickým účelem nepotřebují čeští občané žádat o americké vízum. Postačí Vám platná elektronická registrace ESTA. Získáte ji online během pár minut a vyjde Vás na 14 USD. Návod jak ji hravě vyplnit najdete na této stránce.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 614 Kč

New York z Prahy přímým letem za 10 614 Kč

guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)