New York z Prahy o letních prázdninách za 12810 Kč
15.3.2015

New York z Prahy o letních prázdninách

O této nabídce

Chystáte se o letních prázdninách do USA a nechce se Vám platit dvojnásobnou sumu oproti zbytku roku? V takovém případě můžete využít mimořádně výhodného tarifu Lufthansy, které právě prodává letní termíny z Prahy do New Yorku za skvělých 12810 Kč. Jediným omezením je odlet nejpozději 25.6., přičemž návrat si můžete zvolit prakticky jakýkoliv den během letních prázdnin.

Podmínky tarifu:

  • Cestovní období: odlet začátek dubna až 25.6., návrat duben až konec srpna
  • Volné termíny: seznam všech dostupných termínů neleznate v tomto KALENDÁŘI
  • Zavazadlo: příruční + 1x odbavené 23 kg
  • Vízum: potřeba získání ESTA prostřednictvím těchto stránek 

Cestování po východním pobřeží

Nejlevnějším způsobem cestování je autobusem se společností megabus, která prodává jízdenky prakticky do všech měst už za 1 $.

Druhou možností je půjčení auta v naší autopůjčovně, ve ketré naleznete nejvýhodnější nabídky většiny hlavních světových autopůjčoven.

Ubytování

V rámci tajné nabídky bookingu si můžete rezervovat hotel v samém centru do 15 minut pěšky od Times Square či Empire State Building. Za toto ubytování přitom zaplatíte na letní New York velmi slušných 1300 Kč za os. a noc.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)