New York z Prahy 8 019 Kč
7.12.2016

New York z Prahy

O této nabídce

Norské aerolinky se vytasily s další velmi zajímavou nabídku letů do Spojených států amerických. Tentokráte se jedná o New York. V rámci tarifu, který lze rezervovat pouze do zítřka, se do města nazývaného  „Big Apple“ můžete dostat rovnou z Prahy za 8 019 Kč (např. v termínu 3. – 13. 3. 2017). Pamatujte však, že v ceně máte pouze příruční zavazadlo s limitem 10 kg, takže by se dalo říci, že se jedná pouze o nabídku pro nenáročné cestovatele. Ovšem, když se zamyslíte, tak co potřebujete na 10 dní ve městě……?

Dostupná je také stejná varianta tarifu jen s rozdílným místem odletu a příletu. Českou „matku měst“ můžete vyměnit za berlínské letiště Schönefeld, odkud lze letět již za 6 834 Kč třeba v termínu od 7. do 13. března.

  • Rezervace: přímo na stránkách dopravce Norweigen
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s váhovým limitem 10 kg
  • Dostupnost: únor a březen 2017

Ubytování

Pestro nabídku ubytovacích kapacit v největším městě USA naleznete jako obvykle na stránkách Bookingu. Pro srovnání dalších nabídek využijte i server Trivago. Našimi tipy, kde strávit noc je potom například tento velmi pěkný tříhvězdový hotel na Manhattanu za 1 917 Kč/os./noc nebo nedaleko od něho ležící tato designově laděná čtyhvězda za 1 595 Kč/os./noc. Případně na kraji Manhattanu, u Brooklynského mostu, zkuste tuto pěknou čtyřhvězdu za 1 373 Kč/os./noc

Víza

Pro takovýto krátkodobý pobyt v USA není třeba zařizovat víza, bohatě si vystačíte s elektronickou registrací, tzv. ESTA, na těchto stránkách. Stačí pár minut soustředění a poplatek 14 USD a máte vystaráno.

Náhled letenky z Prahy za 8 019 Kč

New York z Prahy 8 019 Kč

Náhled letenky z Berlína za 6 834 Kč

New York z Prahy 8 019 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)