New York z Mnichova za 8 126 Kč
16.4.2019

New York z Mnichova

8 126

O této nabídce

Vydejte se do New Yorku, města, do kterého se zamiluje téměř každý. Aerolinky Lufthansa a United nabízí letenky z Mnichova za krásných 8 126 Kč s krátkými přestupy v Berlíně a jiných městech USA.  V ceně je pouze příruční zavazadlo. Za tuto super cenu ale můžete letět v průběhu téměř celého letošního roku kromě prázdnin.

V New Yorku můžete vyrazit do muzeí, na procházku po Manhattanu, navštívit Sochu Svobody, Central Park, Time Square, galerii MET a nebo známá místa jako dům Přátel atd. Fanoušci hokeje zas mohou tyto letenky využít na podzim a kouknout na nějaký zápas NHL.

Super termín vychází například od 23. 8. – 28. 8. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 464 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Případně se podívejte i tento jednoduchý a oblíbený hostel za 1 430 Kč/os./noc. Další nabídky bydla v New Yorku a blízkém okolí hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Náhled letenky z Mnichova do New Yorku za 8 126 Kč

New York z Mnichova za 8 126 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)