New York z Milána od 4 107 Kč
19.11.2018

New York z Milána

4107

O této nabídce

A při pondělku tu máme zase pěknou akcičku za oceán. Letenky z italského Milána do New Yorku vás přijdou od 4 107 Kč. Za tuto cenu můžete letět jen v září během příštího roku a to jen v určitých termínech, ale rozhodně je to cena, která se neodmítá a člověk se tomu přizpůsobí. S přískokem do Milána vás letenka vyjde kolem 6 tisíc,což je moc pěkná cena.

V New Yorku můžete vyrazit do muzeí, na procházku po Manhattanu, navštívit Sochu Svobody, Central Park, Time Square, galerii MET a nebo známá místa jako dům Přátel atd.

Super termín vychází například na 18. 9. – 24. 9. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes vyhledávač aerolinky Alitalia
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla 
 • Dostupnost: září 2019
 • Termíny:
  • 10. 9. – 17. 9. za 5 661 Kč
  • 14. 9. – 24. 9. za 4 107 Kč
  • 17. 9. – 24 .9. za 4 107 Kč
  • 18. 9. – 24. 9. za 4 107 Kč
  • 19. 9. – 24. 9. za 5 661 Kč

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme hotel Howard Johnson by Wyndham Long Island City na Long Islandu. Tady za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte kolem 1 335 Kč/os. Případně se podívejte i tento hotel Millennium Broadway New York Times Square na Broadwayi za 1 579 Kč/os./noc. Další nabídky v NY hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Jak do Milána

Na hlavní milánské letiště Malpensa můžete využít spojů ČSA anebo lowcostového dopravce easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu léta z Prahy i Ostravy Ryanair.  Ceny letenek se pohybují kolem tisícovky za osobu a směr.

Náhled letenky z Milána do New Yorku za 4 107 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)