New York z Lucemburku s návratem do Londýna – 7068 Kč
5.5.2014

New York, odlet z Lucemburku, návrat do Londýna

O této nabídce

Dobrodružné a časově flexibilní cestovatele může zaujmout tarif British Airways, se kterým se můžete vydat do New Yorku (LGA) za 7068 Kč, s odletem z Lucemburku (LUX) a návratem do Londýna (LHR). Příkladem může být odlet 20. října s návratem 27. října – rezervuj příklad >>

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v říjnu – 20,21
  • Odlet v listopadu – 2,3
  • Návrat v říjnu – 21,27
  • Návrat v listopadu – 4,11,17,18,24,25
  • Návrat v prosinci – 2

Jak se dostat do Lucemburku

Do Lucemburku jezdí z Prahy Student Agency, v akci first minute za 950 Kč (momentálně na říjen ještě nejsou jízdenky v prodeji.

Jak se dostat z Londýna

V Londýně po příletu přejeďte na jedno z nízkonákladových letišť a low-costem se doleťte do ČR. Easyjet létá z Gatwicku a Stanstedu do Prahy, Ryanair ze Stanstedu do Prahy, Brna a Ostravy a Wizzair z Lutonu do Prahy a Brna.

Ubytování na Mahattanu

Ubytování je možné v hotelu Hotel 17, který se nachází necelý kilometr od místa narození Theodora Roosevelta a 6 minut pěšky od náměstí Union Square. Tento hotel vychází na  1 471 Kč/noc.

Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.
[google-map-v3 shortcodeid=“05667dea“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)