New York z Krakowa – 7856 Kč
4.12.2014

New York z Krakowa

O této nabídce

Německá aerolinka Air Berlin aktuálně nabízí mimořádně zajímavý tarif do New Yorku, kam se od ledna do března příštího roku můžete podívat za skvělých 7856 Kč. Ve všech případech jde o letenky s odletem z Krakowa a návratem do Budapešti, takže ideální zejména pro naše slovenské bratry.

Termíny

Dostupných termínů se stále ještě plno, když jejich kompletní přehled naleznete v tomto kalendáři.

Víza

Víza do USA nejsou pro občany ČR potřeba (pokud tedy jedete za turistickým účelem :-)), stačí mít pouze zajištěnou ESTu a platný biometrický pas.

Ubytování

Levný a přitom slušný dvojlůžkový pokoj na Manhattanu v centru New Yorku se dá rezervovat už za 1000 Kč/os./noc.

Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.

Jak do Krakowa

Nejlevnější možností z Prahy je jet se společností Polskibus do Wroclawi a odtud pokračovat do Krakowa. Jízdenky do Wroclawi se dají stále koupit za 15 zlotých a jízdenky z Wroclawi do Krakowa jsou dostupné i za 1 zlotý (celkem 104 Kč).

ČR a Krakow přitom spojuje spousta autobusů a vlaků, takže případně určitě najdete i pohodlnější spojení na idosu.

Jak z Budapešti

Z Budapešti do ČR se nejsnadněji dostanete buď autobusem s EurolinesStudent AgencyOrange ways nebo vlakem s Českými drahami koupí včasné jízdenky (nejméně 3 dny předem). Ceny všech těchto možností jsou srovnatelné okolo 500 Kč v jednom směru.

[google-map-v3 shortcodeid=“fc8dcd4e“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)