New York z Berlína za 8 470 Kč
24.11.2016

New York z Berlína

O této nabídce

Podívali byste se rádi během první poloviny příštího roku do Spojených států amerických a Vaším favoritem je už dlouho New York. No tak to byste se měli zaměřit na dnešní akci islandských lowcostových aerolinek WOW Air, kteří nabízejí lety z Berlína do New Yorku s krátkým stopoverem na svém domovském letišti v Reykjavíku. Tarif, který je možné zakoupit pouze do zítřka, ocení zejména nenároční cestovatelé, již si vystačí pouze s příručním báglem. Za „velkou louži“ se můžete vydat třeba v termínu 7. – 20. března za hezkých 8 470 Kč.
 • Rezervujte: přímo na této stránce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměrovým limitem 42 x 32 x 25 cm (větší za příplatek)
 • Dostupnost: leden – květen 2017
 • Příklady termínů:
  • 24. 1. – 6. 2. za 8 470 Kč
  • 2. – 11. 2. za 8 470 Kč
  • 7. – 20. 3. za 8 470 Kč
  • 4. – 14. 4. za 8 470 Kč

Ubytování

Prima ubytování naleznete na klasicky stránkách Bookingu. Využít lze taktéž služby srovnavače Trivago. Velmi pěkně vypadá tento luxusní čtyřhvězdový hotel za 1 952 Kč/os./noc. Další solidní možností je takovýto fajn hotel přímo na Manhattanu za 1 578 Kč/os./noc. Podívat se můžete i na tento skromný hotel ležící kousek od Central parku, který vychází na zajímavých 1 155 Kč/os./noc.

Víza

Pro obyčejný krátkodobý pobyt na území Spojených států amerických nepotřebujete klasická víza (pokud jste nebyli např. v Íránu), nicméně máte povinnost se registrovat v systému ESTA. Pár vyplněných řádků a prokliků, které máte za pár minut úspěšně za sebou a poplatek 14 USD, toť vše, co této položce musíte obětovat.

 

Autopůjčovna

Za zvážení jistě stojí možnost zapůjčit si osobní automobil a procestovat i některé z dalších států východního pobřeží USA. Nejenže tím ušetříte čas a finance, ale budete také absolutními pány svého času. Pokud se tedy na výlet vypravíte ve vícero osobách, určitě se podívejte do
naší autopůjčovny na ty nejlepší možnosti.

Náhled letenky za 8 470 Kč

New York z Berlína za 8 470 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)