New York z Barcelony během příštího podzimu za 4 625 Kč
9.11.2018

New York z Barcelony během příštího podzimu

4625

O této nabídce

Jestli už plánujete, kam vyrazit na dovolenou v průběhu příštího roku, máme pro vás velice zajímavou nabídku. Co se vydat za velkou louži do New Yorku! Letenky z Barcelony vás vyjdou jen na 4 625 Kč (s přískokem vás cesta vyjde cca na 7 tisíc). Můžete to nakombinovat a strávit pár dní v tomto katalánském městě a obejít si ty největší skvosty Barcy (a že jich je) a pak přeletět do Améru. 

V New Yorku můžete vyrazit do muzeí, na procházku po Manhattanu, navštívit Sochu Svobody, Central Park, Time Square, galerii MET a nebo známá místa jako dům Přátel atd. Fanoušci hokeje zas mohou tyto letenky využít a kouknout na nějaký zápas NHL (samozřejmě další sezonu).

Super termín vychází například 7. 10. – 14. 10. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla 
 • Dostupnost: září – říjen 2019
 • Termíny:
  • 28. 9. – 5. 10.
  • 7. 10. – 14. 10.
  • 12. 10. – 19. 10.
  • 19. 10. – 26. 10.
  • … a další

Ubytování

Ubytování v New Yorku můžete hledat klasicky přes Hotels.com nebo Booking, případně použít hotelový srovnávač Trivago. V New Yorku můžeme doporučit hostel Harlem YMCA, nacházející se na Manhattanu a nabízející vnitřní bazén. Dvoulůžák vás zde přijde na 1400 Kč/osobu. Velice zajímavé ubytování je hotel The Jane, který se také nachází na Manhattanu a nabízí pokoje vypadající jak kajuta. Ten vás přijde na 1 600 Kč/osobu.
Zároveň doporučujeme zvážit vybrání ubytování na AirBnB, zde se dají sehnat pěkné apartmány (klidně i v centru města) za poměrně slušné peníze.

Každopádně počítejte s tím, že si za ubytování v USA připlatíte.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě. 

Autopůjčovna

Pokud uvažujete o půjčení auta a prozkoumání okolí New Yorku, určitě jukněte do naší autopůjčovny.

Jak do Barcelony

Tak samozřejmě nejpohodlnější je letět. Letenky vás průměrně vyjdou kolem 2 -3 tisíc Kč, ale pokud si budete hlídat akce, mohou vás vyjít (například s Ryanairem) mnohem levněji, klidně i na pár stovek. 

Náhled letenky z Barcelony do New Yorku za 4 625 Kč

New York z Barcelony během příštího podzimu za 4 625 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)