New York – Virgin Atlantic – 7 621 Kč
11.4.2013

New York – Virgin Atlantic – 7 621 Kč

O této nabídce

Kromě tarifu na letní prázdniny za rozumných 10 000 Kč si můžete zaletět i v průběhu jara za ještě nižší cenu do New Yorku. Zpáteční letenku z Varšavy s návratem do Manchesteru či Edinburgu pořídíte v květnu za 7 621 Kč například na 15. května – 22. května. Letenky naleznete v našem vyhledávači.

Kromě zmíněné Varšavy můžete odletět za 9 690 Kč na jaře z Prahy s návratem do Edinburgu. Příkladové datum je rovněž 15. května – 22. května. Letenky jsou bez omezení doby pobytu, rezervujte do 18. dubna nebo do vyprodání.

Jak se dostat do Varšavy?

Z Prahy nejlevnějším řešením je polskibus, u kterého se při troše štěstí dají sehnat jednosměrné jízdenky i za 12 Kč.

Jak se dostat z Manchesteru či Edinburgu?

Let můžete cestou zpět ukončit v Londýně Heathrow a odtud přejet na low-cost letiště a odtud to doletět do ČR. Wizzair lítá z Lutonu do Prahy a Brna, Easyjet lítá z Gatwicku a Stanstedu do Prahy a konečně Ryanair obsluhuje ze Stanstedu Ostravu a Brno. Alternativně to můžete proletět až do Manchesteru či Ednburgu a poté odletět do Prahy s Easyjetem.

Jak se levně ubytovat v New Yorku?

Velmi kvalitní ubytování pořídíte na Long Islandu přímo na metru, 2 stanice od Central parku ve Sleep innu (bývalý Howard Johnson).

Absolutně nejlevněji ovšem vychází hostely v Chinatownu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)