New York – Virgin Atlantic – 6649 Kč
12.10.2013

New York – Virgin Atlantic – 6649 Kč

O této nabídce

Již přes půl roce se nám znovu a znovu objevuje chybný tarif pro lety do New Yorku. Nyní se objevily další termíny, ve kterých je možné letět do New Yorku za cenu 6649 Kč. Odlet je z Varšavy a návrat je do Manchesteru, což ve své podstatě znamená, že celková cena dopravy z Prahy se může pohybovat i okolo 8 tis. Kč. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači. Příkladem může být být odlet 15. ledna s návratem 21. ledna.

Dostupné termíny (případně nám napište do komentářů, pokud to nemůžete najít)
Let tam
listopad: skoro každý den od 11. do 30.
prosinec: 2. – 5.
leden: 20. – 23.
březen: 10. – 13.

Let zpátky
listopad: skoro každý den od 18. do 30.
prosinec: 8. – 12.
březen: 17. – 20.

ODLETY Z PRAHY

Routing Praha => New York => Manchester pořídíte za 7988 Kč! Například 11. listopadu – 18. listopadu. Nemůžete najít termín? Napište nám do komentářů.

Jak se dostat do Varšavy?

Nejlevnějším řešením z Prahy je Polskibus, který nabízí jízdenky v akci už od 12 Kč/os.!

Jak se dostat z Manchesteru?

Cestou zpět můžete přerušit cestu už v Londýně a dál do Manchesteru nepokračovat. V tomto případě můžete z Londýna letět do Prahy několika způsoby, ze Stanstedu do Prahy s Easyjetem či do Brna a Bratislavy s Ryanairem, z Lutonu do Prahy a Brna s Wizzairem a konečně z Gatwicku s Easyjetem. Pokud cestu nepřerušíte v Londýně a poletíte až do Manchesteru, do Prahy se dostanete rovněž s Easyjetem.

V současné době je zde také varianta využít chybového tarifu Ryanairu a letět z Manchesteru do Katowic za 221 Kč. Z možných dat se přímo nabízí využít návratu 10.12. s příletem do Manchesteru 11.12. a po 3 hodinách čekání letem do Katowic (více zde).

Při odletu 3., 4., nebo 5.12. (v tyto dny je nejlevnější Polskibus) a návratem 10.12. se tak dostanete s cenou dopravy z Prahy a do Prahy přibližně na 8 tis. Kč.

Ubytování v New Yorku

Absolutně nejlevněji na Manhattanu můžete bydlet v Chinatownu v jednom z těchto hotelů (ovšem kvalita je vykoupena nízkou cenou). Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Nigarské vodopády, Washington, Philadelphie, Boston…

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)