New York v létě – 9967 Kč
16.4.2018

New York v létě

9967

O této nabídce

Vyrazte do města, které nikdy nespí, mrkněte na představení na Broadway a vystoupejte do nejvyššího patra Empire State Building. Na samotný konec výletu si zajeďte do Premium Outlets na pořádné nákupy. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku s jednou z nejlepších aerolinek na světě Singapore Airlines pořídíte za parádních 9967 Kč. A kdy? Třeba s odletem 28. srpna a návratem 3. září Rezervuj tento termín >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové a 2x 23 kg k odbavení, takže na nákupy místa spousty
  • Dostupnost: srpen – říjen 2018
  • Termíny:
  • Tip: Cestou zpět je čekačka přes den ve Frankfurtu, zavazadla budete mít odbavená až do Prahy, takže se sjeďte mrknout do centra jen s baťůžkem.

Ubytování

Ubytko vyberte v Queensu v Ramadě. Máme ho ověřené, ideální poloha, kousek od metra a při troše štěstí s výhledem na Manhattan.

Víza

Nezapomeňte na to, že do USA potřebujete elektronickou registraci ESTA, kterou pořídíte snadno za 14 USD. Co je k ní potřeba najdete v našem návodu.

Náhled letenky z Vídně do Dakaru za 5 998 Kč

New York v létě - 9967 Kč​​​​​​​

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)