New York v létě 2015 – 10544 Kč
20.11.2014

New York v létě

O této nabídce

A je to tu! První vlaštovky na příští léto do USA přilétly – zpáteční letenku z Prahy (PRG) do New Yorku (JFK) s návratem do Prahy (PRG) pořídíte za 10 544 Kč! Jako příklad uvádíme odlet 22. června s návratem 29. června. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervace: v tomto vyhledávači, (doporučujeme platit co nejdříve, než bude tarif opravený)
  • Dostupné termíny: leden – červen 2015 – kalendář termínů
  • Zavazadla: v ceně 23kg k odbavenÍ
  • Doba pobytu: maximálně 3 měsíce

Víza

Víza do USA nejsou pro občany ČR potřeba (pokud tedy jedete za turistickým účelem :-)), stačí mít pouze zajištěnou ESTu a platný biometrický pas.

Ubytování v New Yorku

Levný a přitom slušný dvojlůžkový pokoj na Manhattanu v centru New Yorku se dá rezervovat už za 713 Kč/os./noc.

Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.

[google-map-v3 shortcodeid=“fc8dcd4e“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)