New York v létě – 10 629 Kč
6.3.2018

V létě do New Yorku

10629

O této nabídce

Zaleťte si na konci léta za velkou louži, užijte si na pár dní pulzující Manhattan, sjeďte busem nebo károu dolů do Washingtonu a na závěr si naplňte bágly až po okraj novým oblečením. V ceně letenky jsou štědré 2 kufry k odbavení, každý po 23 kg, takže s váhovými limity si hlavu lámat nebudete. Zpáteční letenky s 5* aerolinkou Singapore Airlines vychází na parádních 10629 Kč. A kdy? Třeba 31. 8. s návratem 9. 9. Rezervuj tento termín >>

​​​TIP: Kalendář letenek ukazuje termíny hlavně na podzim (můžete si zvolit např. na začátek října i s rychlejším přestupem cestou zpět), dostupný je ale i zmiňovaný přelom prázdnin.

Ubytování

V New Yorku se ubytujte v téhle Ramadě. Má ideální polohu, kousek od metra a při troše štěstí budete mít výhled na Manhattan. Podle nás si zaslouží daleko lepší hodnocení, než 6,5 z 10.

Víza

Před cestou do Spojených států amerických nezapomeňte na elektronickou registraci ESTA, kterou se musíte prokázat. Obstarat si ji zvládnete z pohodlí Vaší pohovky online behěm několika minut. Podívejte se na náš návod – je to hračka. registrace Vás vyjde na 14 USD.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 629 Kč

 

New York v létě - 10 629 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)