New York v létě – 10 353 Kč
20.3.2017

New York v létě

O této nabídce

Vydejte se v létě na východní pobřeží USA. Začněte v New Yorku půjčte si káru a jeďte přes Filadelfii do Washingtonu. V srpnu jdou sehnat letenky z Prahy od 10 353 Kč. Cestou zpět navíc jde udělat jednodenní zastávka v Torontu, odkud je to kousek k Niagarským vodopádům. Například s odletem 16. srpna s návratem 26. srpna Rezervuj tenhle termín >>
  • Rezervuj: v našem vyhledávači (do preferovaných společností zadej Lufthansa)
  • Zavazadla: 1 ks 23kg k odbavení
  • Dostupnost: srpen 2017
  • Termíny:

 

  • Tip: Pokud tam nechcete mít zastávku v Torontu, můžete si vybrat o 1000 Kč dražší variantu přes Frankfurt s velmi rychlými přestupy tam i zpět.

Ubytování

Pokud pojedete ve čtyřech, mrkněte na náš oblíbený Howard Johnson, se snídaní a výhledem na Manhattan, kousíček od metra, které jezdí přímo na Manhattan. Tam můžete bydlet taky levně v čínské čtvrti, kvalita ubytka je ale nic moc, z těch levnějších pak třeba tenhle. Za úvahu stojí taky AirBnB.

Víza

Do USA ani do Kanady víza nejsou potřeba (pokud jste tedy nenavštívili v poslední době Írán, Sýrii…). Do USA Vám bude stačit ESTA, do Kanady pak eTa.

Náhled letenky za 10 353 Kč
 

New York v létě - 10 353 Kč

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Nika

Dobrý den,
prosím o radu. Bohužel se v leteckých společnostech ani v jejich letadlech nevyznám, ale zajímalo by mne, jaké spojení (od jaké společnosti Lufthansa, British) ve výše uvedených třídách je lepší zvolit tak, aby bylo zajištěno co největší pohodlí (komfort) pro cestující. Děkuji moc za odpověď

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)