New York v létě – 10 353 Kč
20.3.2017

New York v létě

O této nabídce

Vydejte se v létě na východní pobřeží USA. Začněte v New Yorku půjčte si káru a jeďte přes Filadelfii do Washingtonu. V srpnu jdou sehnat letenky z Prahy od 10 353 Kč. Cestou zpět navíc jde udělat jednodenní zastávka v Torontu, odkud je to kousek k Niagarským vodopádům. Například s odletem 16. srpna s návratem 26. srpna Rezervuj tenhle termín >>
  • Rezervuj: v našem vyhledávači (do preferovaných společností zadej Lufthansa)
  • Zavazadla: 1 ks 23kg k odbavení
  • Dostupnost: srpen 2017
  • Termíny:

 

  • Tip: Pokud tam nechcete mít zastávku v Torontu, můžete si vybrat o 1000 Kč dražší variantu přes Frankfurt s velmi rychlými přestupy tam i zpět.

Ubytování

Pokud pojedete ve čtyřech, mrkněte na náš oblíbený Howard Johnson, se snídaní a výhledem na Manhattan, kousíček od metra, které jezdí přímo na Manhattan. Tam můžete bydlet taky levně v čínské čtvrti, kvalita ubytka je ale nic moc, z těch levnějších pak třeba tenhle. Za úvahu stojí taky AirBnB.

Víza

Do USA ani do Kanady víza nejsou potřeba (pokud jste tedy nenavštívili v poslední době Írán, Sýrii…). Do USA Vám bude stačit ESTA, do Kanady pak eTa.

Náhled letenky za 10 353 Kč
 

New York v létě - 10 353 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)