New York – United Airlines/Air Canada – 10 439 Kč
11.3.2012

New York – United Airlines/Air Canada – 10 439 Kč

O této nabídce

United Airlines a Air Canada nabízejí zpáteční letenku do New Yorku na období květen a červen při odletu a návratu do Mnichova za 10 439 Kč s pohodovými přestupy. Jako příklad můžete nalézt 23. 5. – 4. 6. na těchto stránkách. Po vyhledání je třeba vpravo dole rozkliknout „rozšířené preference“ a napsat do preferovaných společností United Airlines a do druhého řádku Air Canada.  Nevýhodou je nutnost tranzitního víza, které obdržíte na kanadské ambasádě v Praze zdarma.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)