New York – United Airlines – 4077 Kč
23.11.2013

New York – United Airlines – 4077 Kč

O této nabídce

Aktualizováno: Chyba v byla opravena, letenky není možné již koupit. Tato akce za 5658 Kč je aktuální!

Po pár měsících, kdy se dařilo aerolinkám vyvarovat chyb, tu máme další mega chybný tarif! Tentokrát se pro nás obětovali United Airlines, kteří nabízí přes stránky wideroe.no zpáteční letenky z Varšavy do New Yorku za 4077 Kč! Rovněž jdou i další destinace, jako Chicago, Miami, kam je možné letět za srovnatelné ceny.

New York – 4077 Kč
Příkladem může být odlet z Varšavy

  • 17.1. – 26.1.
  • 31.1. – 9.2.
  • 7.2. – 13.2.
  • 10.2. – 17.2.
  • 12. 3. – 18. 3.

Pokud se Vám nechce letět z Varšavy, z Prahy se dostanete na cenu 6232 Kč, a to v termínu:
odlet mezi 11. a 14. březnem a návrat mezi 18. a 21. březnem.

Miami – 4488 Kč
Do Miami můžete letět za tuto cenu z Berlína například v termínu 23. – 30. ledna.

Chicago – 5492 Kč
Do Chicaga si můžete zaletět z Krakowa s odletem 10. – 14.3. a návratem 18., 19., 23., 24.3.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o chybný tarif, takže s rezervací ubytování doporučujeme buďto vyčkat, nebo rezervovat s možností storna zdarma, může se stát, že letenky budou zrušeny.

Ubytování v New Yorku

Absolutně nejlevněji na Manhattanu můžete bydlet v Chinatownu v jednom z těchto hotelů (ovšem kvalita je vykoupena nízkou cenou). Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Nigarské vodopády, Washington, Philadelphie, Boston…

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Klara Odstrcilova

Dobrý de, taky bych potřebovala radu.. Letenku mám koupenou, přišel mi konfirmační email, ale nechápu, jak je to s těmi sedadly? Já si žádné neoznačovala..

Lukas

Daji se oznacit, pokud leti primo United Airlines, na united.com. Tam zadate vase rezervacni cislo a prijmeni pasazera prvni zakoupene letenky. Az se vam zobrazi itenerar, uvidite tam nekde tlacitko Change seat, ci neco odbobneho.

zaletsi

Díky Lukáši. Jinak ještě dodám, že pokud neletíš přímo s United, tak lze udělat obvykle seating přes e-mail té letecké společnosti, se kterou letíš.

Jirka

Pavel

Už na to asi přišli – sice mají v systému pořád tyhle nízké ceny, ale na 4. kroku to pak vyhodí error (Unable to confirm fare) …. :=(

zaletsi

Bohužel, je konec.

martina

Ahoj, možná, že už to není aktuální? Mně tam vyjíždí jiné ceny. Popř. můžete mě navést, jak letenky za tuto cenu zarezervovat? Miami i NY. Děkuji M.

zaletsi

Už je to pasé, akce bohužel skončila.

Petr

ŽE BY APRIL V LISTOPADU…. ???

zaletsi

Samozřejmě že ne, máme nakoupeno, uvidíme, jestli to potvrdí nebo zruší.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)