New York – United Airlines – 4077 Kč
23.11.2013

New York – United Airlines – 4077 Kč

O této nabídce

Aktualizováno: Chyba v byla opravena, letenky není možné již koupit. Tato akce za 5658 Kč je aktuální!

Po pár měsících, kdy se dařilo aerolinkám vyvarovat chyb, tu máme další mega chybný tarif! Tentokrát se pro nás obětovali United Airlines, kteří nabízí přes stránky wideroe.no zpáteční letenky z Varšavy do New Yorku za 4077 Kč! Rovněž jdou i další destinace, jako Chicago, Miami, kam je možné letět za srovnatelné ceny.

New York – 4077 Kč
Příkladem může být odlet z Varšavy

  • 17.1. – 26.1.
  • 31.1. – 9.2.
  • 7.2. – 13.2.
  • 10.2. – 17.2.
  • 12. 3. – 18. 3.

Pokud se Vám nechce letět z Varšavy, z Prahy se dostanete na cenu 6232 Kč, a to v termínu:
odlet mezi 11. a 14. březnem a návrat mezi 18. a 21. březnem.

Miami – 4488 Kč
Do Miami můžete letět za tuto cenu z Berlína například v termínu 23. – 30. ledna.

Chicago – 5492 Kč
Do Chicaga si můžete zaletět z Krakowa s odletem 10. – 14.3. a návratem 18., 19., 23., 24.3.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o chybný tarif, takže s rezervací ubytování doporučujeme buďto vyčkat, nebo rezervovat s možností storna zdarma, může se stát, že letenky budou zrušeny.

Ubytování v New Yorku

Absolutně nejlevněji na Manhattanu můžete bydlet v Chinatownu v jednom z těchto hotelů (ovšem kvalita je vykoupena nízkou cenou). Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Nigarské vodopády, Washington, Philadelphie, Boston…

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)