New York – Lufthansa – 7258 Kč
12.8.2013

New York – Lufthansa – 7258 Kč

O této nabídce

Díky mimořádné nabídce německého národního dopravce Lufthansa si nyní můžete zaletět z Berlína do New Yorku za 7285 Kč (cena při 2 letenkách, při jedné letence je cena 7390 Kč). Vzhledem k tomu, že je za tuto cenu dostupný pouze jeden termín (12.11. – 17.11.), doporučujeme letenku rezervovat co nejdříve.

O něco dráž je možné letenky rezervovat na tyto termíny:
14.11. – 21.11.
15.11. – 18.11.

Letenky je možné rezervovat na stránkách Thomascook.de.

Hezký hotel nedaleko od centra Vás vyjde přibližně na 1000 Kč za os. a nos.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)